Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk. Milyen nektek az igazi nő?

Fiúk. Milyen nektek az igazi nő?

Figyelt kérdés

Milyen az a lány akire nem csak annyit mondtok hogy "fúúú ezt de meg b*sznám?"Hanem ha meglátjátok akkor maga a nőt látjátok benne már csak a jelenléte is (most pl a külsejére gondoltam) elkápráztat titeket?

Hogy nézzen ki a barátnőtök? mit viseljen és mit ne? (ide képet is linkelhetnétek )


A másik a belső?

Hogyan viselkedjen egy lány? Mivel tud titeket megfogni? Pl a barátnőtöktől ha van ha nincs mit vártok el? Mit csináljon?

és mi az amitől idegbajt tudnátok kapni? szóval

MILYEN NEKTEK AZ ÁLOM NŐ?


köszönöm előre is nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre!

akár tapasztalt lányok válaszát is várom :)



2011. dec. 18. 15:04
1 2
 11/11 BlackLord98 válasza:
szia szerintem egy nő legyen kedves nekem ez a legfontosabb egy nőben meg a személyisége a külsőség az egy mellékes dolog . Mindenkinek más jön be nekem ezek de lehet hogy te más hogy érzed az sem baj. szerintem ilyen egy álom nő.
2011. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!