Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Túlélhetem" a gimit a igazi...

"Túlélhetem" a gimit a igazi barátok nélkül?

Figyelt kérdés
9.es vagyok, és 5 éves tagozatra (angol nyelvi előkészítőre) járok. A tanév elején megpróbáltam legjobb tudásom szerint ismerkedni, bár kicsit zárkózott vagyok. Eleinte egy csomó csajjal haverkodtam, de azok egy idő után beálltak kétfős párokba, és azokat, akik meg nem, nem engedik be maguk közé. Persze, szoktam dumálni az osztálytársaimmal, de az valahogy nem az igazi. Nekik nem tudnám kiönteni a szívemet, lelkemet, mert ők igazából nem a barátnőim... 14/L
2011. nov. 12. 12:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Túlélni biztosan túl fogod:) Nekem sem sikerült beilesszkednem és itt vagyok. Bá nagyon nehéz volt néha és bános is, hogy így alakult. De vannak olyan emberek akiknek ez valamiért nem megy:S
2011. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velük csak poénkodj, a személyes dolgokat meg a régi barátokkal beszéld meg inkább.
2011. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 10-es vagyok. Nekem az iskolában csak haverok vannak, az igazi barátaim azok máshova járnak, de mégis tartom a kapcsolatot velük.


Szerintem ez így a legjobb.

2011. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon buta elképzelés, hogy csak az iskolából lehet ismerkedni. nyiss idősebb, fiatalabb emberek felé a sulin kívül, legyen olyan hobbid, ami más közösségekben is zajlik pl kézilabda, vagy járj el valami parkba ördögbotozni ilyesmi.


szerintem az is jó ha neten megismersz pár embert, és eljártok közösen valahová, vagy beszélgettek jókat, sok lesz ott is akivel nem jön össze, de ne add fel hamar.

2011. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Végzős vagyok, és egyelőre (?) élek...
2011. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5/5

ez nem hangzott úgy, mintha a jövőben is biztosan így lenne

2011. nov. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz, erősnek, és kitartónak kell lenned. Barátok nélkül nagyon nehéz. Velem is így van. Egyszer teljesen jól vagyok, majd látom a többieket, ahogy beszélgetnek, meg hogy milyen jól elvannak, akkor aztán összeomlik megint minden, hogy nekem miért nem adódik meg ez a lehetőség.

Azt mondják, hogy akinek rossz a gyerekkora, annak csodálatos és boldog felnőttkora lesz, tehát alapozd meg ezt most karrierileg.

2011. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!