Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Irigykedem egy régi haveromra,...

Irigykedem egy régi haveromra, elég jó élete lehet, külföldre utazgat, gondolom barátok tömkelege, rá kéne írnom valamit, mi legyen?

Figyelt kérdés

megtaláltam fészbukkon, de gondolom ő most jól elvan az életével ,biztos megismerne ha bejelölném de még várok egy picit,nem rég regizett örülnék ha bejelölne xD


régen nagyon jó barátságba voltunk hasonlóan zárkózott típus ő is meg én is. most már én annyira nem vagoyk és ahogy elnézem ő sem a képek alapján. rég óta jár kondizni elég durván néz ki:D őszintén szólva irigykedem rá. biztos tök jól érzi magát. volt spanyolországban.ááhhh meg apja elég jól keres aztán jól eléldegélhet


tudom hogy nem kéne irigykednem, meg minden de mégis ,tök sz.r h neki ilyen élete van ,én meg szinte végig unom a nyarat. ,meg parázok hogy mi lesz jövőre meg milyen sokat kell majd tanulnom


nincs kérdés. aki akar válaszol:D

lehet ráirok nemtom xd

17f


2011. aug. 4. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát csak annyi,ha az alkatoddal nem vagy megelégedve,akkor irány sportolni :) futás a szabadban,konditerem,vagy iratkozz be valami sportra(harcművészet,uszibérlet,tenisz,akármi)Ott már azért van jó kis társaság stb :) Ne irigykedj:)
2011. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jaja. kondiztam de beleuntam. látszik még mindig rajta 1értelműen .de most átváltottam parkourra .és sokkal jobban bejön


de még is ha valaki képen tök f.szán tud pózolni meg magabiztos . ki ne vágyna olyanra?!

2011. aug. 5. 00:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!