Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigy vagyok haveromra, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy vagyok haveromra, pedig lehet, hogy nem kéne. Miért gondolok ilyeneken?

Figyelt kérdés

Én és haverom sok dologban különbözünk egymástól, főleg lányok terén. Sokkal több lánnyal volt ő már együtt, szereti őt általában a lányok többsége, és többször is dugott (idegenekkel is), mint én (ne szépítsük, én még szűz is vagyok).


Bár már van barátnőm és szeretjük is egymást, mégis, miért érzem úgy, hogy kevés vagyok haveromhoz képest? Lehet nem is kéne, mert barátnőm biztos nem örülne annak a tudatnak, hogy én "végig mentem a fél városon". Szerintem meg nem érdekelné, mivel már ő sem szűz (ez néha szokott engem zavarni, mintha neki kevés lennék).


Mielőtt azt gondolnátok hogy egy taknyos kis 15 éves vagyok : 18F


2011. márc. 10. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beleestél abba a csapdába/tévhitbe, hogy az emberek értékét a szexuális teljesítménye (mennyiség) szabja meg. Pedig nem.
2011. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol a haveroddal, miért befolyásolja a magánéleted az övé? Azt csinálsz és akkor, amikor akarsz. Nem tőle függsz!
2011. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne legyél rá irigy, am is a barátságba nem kell irigynek lenni , meg miven akkor ha ő végig ment a fél városon, pont ettől nem lesz normális nője mert senki se akar egy megbízhatatlan pasival járni ...
2011. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!