Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én problémázok ilyeneken?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én problémázok ilyeneken?

Figyelt kérdés

Miért ad lejárt szavatosságú csokit valentin-napra a párom? De így 2010. szeptemberében lejárt… :Ss.. Mondta, hogy ő ezt nem szokta ünnepelni, de azért ad egy csokit.. Tök örültem meg minden, gondoltam sütök neki valami finomat, mert tudom, hogy imádja a krémes sütiket, erre kiderül ez…

Engem nem érdekel ez az egész valentin-nap, ne adjon semmit, nem kell.. de ha ő úgy gondolja, hogy mégis megajándékoz, akkor miért így kell??

Meg ez már nem az első, a karácsony se sikerült valami jól.. De egyszerűen nem értem, ha nem tud adni normális dolgot, akkor ne adjon, mert nem érdekel, nem kell, nekem az az ajándék, ha együtt vagyunk, de így csak ront a dolgokon… :Ss

Megjegyzés: nem szegény, szóval nem emiatt van… egyszerűen nem értem!! :(

Nektek mi erről a véleményetek?


2011. febr. 14. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

"Engem nem érdekel ez az egész valentin-nap, ne adjon semmit, nem kell.."


Ennyi, ha ez igaz, akkor tökmindegy ad-e valamit és mit ad.

2011. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egyre inkább megerősödik bennem az az érzés, hogy a Valentin nap célja, hogy szétszakítsa azon párokat, akiknek nem elég erős a kapcsolata.
2011. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a valentin nap célja az, hogy a sok kis gyógyer összevesszen a legapróbb dolgokon is, és egy jól működő kapcsolatot is elrontson a hülye irreális elvárásaik miatt
2011. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hé-hé-hééé. Váárjatok! Nekem nem az a problémám, hogy ad-e valamit vagy sem, mert én pl. nem adok neki semmit, nem csak ma kell szeretni egymást.

De most komolyan olyan csokit kell adnia, amit valószínűleg ő kapott 1 évvel ezelőtt?! Inkább ne adna semmit, azon nem problémáznék, mert én nem tartom ünnepnek a valentin-napot. De ha egyszer azt mondja, hogy jó adok neki valamit, akkor ne szarjon már rám ennyire, hogy egy romlott csokit odadob, hogy tessék milyen marha jófej vagyok...

2011. febr. 14. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem vette észre, hogy le van járva
2011. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Több oldalrol is meglehet közelíteni ezt a dolgot. Lehet, hogy a boltban becsapták. Az is lehet, hogy valóban otthon volt a csoki és azt adta tovább neked. Az említettekért nem lehet haragudni rá, azonban, ha valahol leértékeltként vette azért, hogy neked adja az gáz. Mondjuk rajtad spórol!
2011. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
már nem azért, de mivan ha eleve a boltban adták el a lejárt szavatoságút? mert én már jártam így, na és akkor mivan? a gesztus a lényeg, nem????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2011. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom haverja vett a kishúgának egy p.macit. Nem adta neki oda, így a haver a páromnak adta. Az én kedvesem meg azt adta névnapomra. Persze erre én jöttem rá. Többször is rákérdeztem, és csak sokadjára vallotta be. Röhej, azt hitte hülyének nézhet. Szóval én átérzem a helyzeted. Ilyenkor nem is az volt bennem, hogy haragszom rá, hanem inkább kicsit csalódtam.
2011. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zoli79 ***** válasza:
A szándék a lényeg.De tegyél vele próbát kínáld meg a csokiból,ha vesz belőle nem tudta,hogy romlott ha nem akkor meg kérdezd meg."Csak nem azért nem veszel a csokiból mert tudod romlott?!".ha kiderül a turpisság vágd a fejéhez és mond neki,"csak ennyire becsülsz engem irgum burgum"és küld el.Ha nem bűnös akkor meg bocsánatot kér és el megy neked 1 ujj csokiért.Dúl a love valetin meg kupidó nyilaz ismét : ).
2011. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugyanez.. Nem harag van bennem, hanem csalódottság.. Én már álltam neki a sütinek, meg csináltam kézzel a fotóinkból egy kis kártyát egy fél napot dolgoztam vele és ez van... :(
2011. febr. 14. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!