Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem semmire nem fogom...

Úgy érzem semmire nem fogom így vinni az életemet. Hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Szakmunkásképzőbe járok, hegesztőnek fogok tanulni jövőre. Tudom, hogy ez egy jó szakma és jól lehet vele keresni, de úgy érzem semmit nem fogok így elérni az életben. Minden nap felkelek, elkészítem a reggelimet, elmegyek az iskolába, hazajövök és egész nap mást nem csinálok, mint gépezek és gitározok, hétvégénként pedig a haverokkal szórakozok. Egy semmittevőnek érzem magam és szeretnék megváltozni, hogy valamire vigyem. Nem szeretek egész nap itthon ülni. Arra gondoltam, esetleg körbekérdezem ismerőseimet, hogy tudnának -e valahol valami diákmunkát szerezni nekem. Tudnátok tippeket adni?
2011. dec. 19. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek mert hasonló helyzetben vagyok csak én gimibe járok.Ha jól tanulsz és szorgalmas vagy sikeres leszel.Dolgozhatsz boltokban éttermekben persze nem fognak rád bízni nagyon komoly munkákat.A mekibe is elmehetsz a konyhára dolgozni.Vagy a neten nézelődj mert biztos vagyok benne hogy a közeledben is akad valami diákmunka.Remélem valamit segítettem.:)

16/L

2011. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. dec. 20. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!