Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok egyedül és...

Miért vagyok egyedül és hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés

Szóval tipikusan az a srác vagyok, aki úgy nagyjából mindenkivel jóban van, de szerintem csak felszínes mindegyik.


Pont ennek köszönhetően szerintem, a lányokkal csak futó kalandjaim voltak (hogy szépen fogalmazzak:D), de komolyabb még sosem. Eddig el is voltam így, de most már eléggé hiányzik, hogy valaki tényleg szeressen.


Most úgy érzem, hogy nincs is miért felkelnem reggel, nincs semmi motivációm, kb. értelmetlen, hogy egyáltalán vagyok.

A külsőmmel nincs baj és én belsőleg is úgy érzem, hogy meg tudok nyílni, mégsem jön össze soha valahogy.


2011. dec. 3. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami baj mégis van, ha nem jön össze semmi sem.
2011. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Közhelyes, de találj valami elfoglaltságot ami motivál és amiért van okod felkelni reggel, ne azon múljon, hogy jól érezed-e magad, hogy van-e valakid.

Szeresd magad előbb, aztán majd mások is megszeretnek.

2011. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de igen, sportolok, ami valamilyen szinten ad motivációt. De mégis így túl szürkék a napjaim.
2011. dec. 3. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így vagyok ezzel. Vannak amolyan 'haverjaim', és emellett van egy talán igazi barátnak nevezhető ismerősöm. Én pár hete elkezdtem edzeni konditeremben-lány létemre-, most ez az egyetlen ami kicsit is motivál. De ez is valahogy édeskevés. A napjaim csak úgy telnek egymás után, monotonan, a megszokott menetrend szerint. Valahol elkeserítő... Ezzel az érzéssel biztosan nem vagy egyedül:)
2011. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de pl. tanulj nyelvet v mást, olvass sokat, akár pszichológiai témájú könyveket, hogy jobban megértsd magadat és az embereket...Később jól jöhet még, az intelligencia vonzó:-)
2011. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy az a poénos, hogy én is konditerembe járok már vagy 3 éve és mellette pszichológia szakon tanulok egyetemen, pont amiket írtatok xD Amúgy 20 éves vagyok.


Még annyi, hogy volt már, hogy tényleg jóban lettem egy lány illetővel, csak akkor meg barátzónába kerültem:S

2011. dec. 3. 16:11
 7/8 anonim válasza:

hát az a legrosszabb mikor átkerülsz barát zónába...

nah nekem olyankor megy el a kedvem mindentől és úgyvagyok vele h nem kell senki.

persze utána ott van h miért vagyok egyedül???

annyit tudnék mondani próbálj több helyre eljárni barátaiddal, bulizzatok vagy csak üljetek be vhova :))

2011. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez mind-mind megvan, nem vagyok az az otthonülős típus..de mégis valami miatt nem jön össze soha:S
2011. dec. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!