Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Barátok nélkül 17...

Segítség! Barátok nélkül 17 évesen nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
2-3 éve azt vettem észre hogy el fordulnak tőlem az emberek azok is akikkel jóban voltam :S nem értem hogy velem van e a baj vagy velük :S mindig én kerestem őket és ha én nem kerestem őket akkor még csak le sem szartak :S nagyon rossz főleg h testvérem sincs már lassan megbolondulok 17 éves fejemmel :S nem tudom mit tegyek hogy változzanak a dolgok .. próbálok az emberek felé közeledni kedvesen "barátkozni" de akkor is belém rúgnak :\ a nagyon kevés önbizalmamnak is betesz ez már hogy nincsenek barátaim :\
2011. nov. 24. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyyiiira nem is rossz helyzet. Legalább próbálkoztál ami jól jöhet később, mert mégse úgy lesz hogy sose szóltál hozzájuk, megszakad a kapcsolat aztán 5 év múlva a semmiből rájuk köszönsz. Az nagyon hülyén tud kijönni (tapasztalat :( )


Másfelől meg ha próbálkozol és még így se van valaki, az érdekes. Pedig elvileg ez lenne a lényeg de hát :S. Hát ha nincs más akkor kondizz. Ja meg volt, hogy nem aludtam 2 napig és olvasgattam meg minden.


Szóval lefárasztottam az agyam, és harmadik nap mikor hazaértem, kb. beleájultam az ágyba és olyan tök jót aludtam, hogy amikor felébredtem baromi jól éreztem magam, tele energiával, jó közérzet stb.. Lehet neked is segítene.

2011. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

++ kb. olyan érzés amikor lázas vagy, izzadsz, befekszel az ágyba, aztán ellazul a tested és elálmosodsz, mert hogy regenerálódik a szervezeted, vagy amikor van egy sebed de nem is fáj hanem elzsibbadsz meg meleged lesz mert agyad termeli a fájdalom csillapítókat?


Na mind1, hát úgyis érezni fogod ha ez van. És ha ilyen fejjel mész be suliba, az tök jó érzés lesz. Lehet hogy mindenki nézni fog hogy mi van veled, de nem kell miatta aggódni.

2011. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 15 éves vagyok, de már így is tapasztalom azt, amiről te beszélsz. Nekem mondjuk van jelenleg egy jó barátom, de előtte mindenki más eldobott, nem kellettem nekik egy idő után. Ki tudja ez is most meddig fog tartani. Nem hiszem, hogy csak én lennék ezért a hibás... Szépen lassan leépült az önbizalmam is, nem merek többé könnyen nyitni az emberek felé, elég csak rájuk néznek, és kisebbségi érzésem van, szerintem csak szimplán kiröhögnének, ha odamennék hozzájuk beszélgetni. Érdekes egy dolog ez a mai társadalom... (És most nem csak erre az esetre gondolok)

A kérdésedre válaszolva: én is javasolnám az edzést. Én egy pár hete elkezdtem heti háromszor kondizni(bár lány vagyok) és ott teljesen kimerítem magam, van mire koncentrálnom addig is, valamint tervezek eljárni úszni is, engem a mozgás az egyetlen, ami igazán ki tud kapcsolni...

Ha meg barátokat szeretnél.. nos, engem is érdekelne, hogy működhetne az úgymond ismerkedés folyamata.:)

2011. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy ilyen későn válaszolok,de csak most láttam meg a kérdésedet.

Kb én is ebben a cipőben vagyok,csak 16 vagyok.Próbálkozok,próbálkozok..de úgy érzem,hogy csak egyirányú a kapcsolatom velük.Találkoztam vagy 1-2x velük a nyáron..de azóta nem.Voltak programjaim,de most így suli előtt kezdem kissé magányosnak érezni magam.Látom ahogy elvannak..de nem velem.

U.I:Bocsi az önsajnálatból,de jól esette ezt leírni.:)

16L

2013. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!