Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mit tegyek? Bővebben lenn.

Most mit tegyek? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Már régóta egy olyan színészbe vagyok beleesve, aki nálam 18 évvel idősebb, Amerikában, Ontarioban lakik. Minden adatot tudok róla amit csak kell, mindennek utánanéztem, a magánéletének is, mindenének. Ha meglátom akár képen, akár videón, akár egy filmben, elkezd fájni a hasam, de brutálisan, görcsöl, fáj, minden bajom van, takarnom, hogy ne legyen feltűnő hogy fáj vmim, borzasztó, meg elpirulok egy csomószor.. mit tegyek? van nála esélyem? ha esetleg egyszer találkozok vele?
2011. nov. 13. 14:30
1 2
 11/13 bánomisén ***** válasza:
Ha kérsz tőle fényképes autogramot és felbélyegzett válaszborítékot is mellékelsz neki hozzá, azt biztosan küld :-)
2011. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
oki írtam már neki, köszi szépen, köszi hogy nem nevettetek ki, rendesek vagytok, komolyan! :-)
2011. nov. 13. 19:09
 13/13 bánomisén ***** válasza:
Miért nevettünk volna ki? Ha ugyanezt a kérdést 22 vagy 32 évesen tetted volna fel, bizony furcsán néztünk volna, de a te korodban ez teljesen természetes dolog.
2011. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!