Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mit tegyek? Bővebben lenn.

Most mit tegyek? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Már régóta egy olyan színészbe vagyok beleesve, aki nálam 18 évvel idősebb, Amerikában, Ontarioban lakik. Minden adatot tudok róla amit csak kell, mindennek utánanéztem, a magánéletének is, mindenének. Ha meglátom akár képen, akár videón, akár egy filmben, elkezd fájni a hasam, de brutálisan, görcsöl, fáj, minden bajom van, takarnom, hogy ne legyen feltűnő hogy fáj vmim, borzasztó, meg elpirulok egy csomószor.. mit tegyek? van nála esélyem? ha esetleg egyszer találkozok vele?
2011. nov. 13. 14:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat léci!!!!! Egyébként Hayden Christensen az.
2011. nov. 13. 14:33
 2/13 bánomisén ***** válasza:

Nem ő játszotta a Star Wars III-ban Anakint?

Élettársa van, Rachel Bilson színésznő.


Van fan mail címe, oda írhatsz neki, kérhetsz autogramot, de válaszolni nem fog, százmillió hasonló tartalmú levelet kap naponta hozzád hasonló 12 évesektől. Viszont rajongani szabad :-)


A címet itt találod: [link]

2011. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezö,nem akarlak meg jobban banatba ejteni,de szerintem semmi eselyed nincs:(.Különben irj neki,igy biztos leszel,ha nem valaszol.Különben is te lany vagy?Ha igen,akkor nulla eselyed van,mert ö meleg.
2011. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Igen,rajongoja lehetsz,ezt a meleg verziot en is hallottam,es nincs megcafolva.
2011. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem meleg biztosan, tudom h nem az, de mit csináljak ezekkel a fura reakciókkal? fáj a hasam, görcsöl, fáj, meg naon gyakran remegek, de nagyon feltűnően remegek, mindig kérdezik, hogy fázol, mondom nem, nem akarom hogy megtudják... ezeket hogy küzdjem le???
2011. nov. 13. 14:58
 6/13 bánomisén ***** válasza:
Sehogy, Nyulambulam, ez korral jár, majd elmúlik :-) A rajongás tipikus tünetei. Idővel már nem filmhősök fognak érdekelni, hanem valódi fiúk, és akkor már nem fogod ezt érezni, amikor meglátod őt egy filmben. Viszont érezni fogod annak a fiúnak a láttán, akibe beleszeretsz. Női sors... :-)
2011. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak a szüleimnek már kicsit gyanús, nem akarom, hogy baj legyen, nagyon komolyan veszik az ilyeneket....
2011. nov. 13. 15:03
 8/13 anonim ***** válasza:

ezt sose értettem

én a helyedben inkább boldog lennék, mert ő is az, ha annyira bele vagy esve akkor annak kéne a legjobban örülnöd, hogy boldog életet él stb.

majd észhez térsz

2011. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bánomisén ***** válasza:
Ha nem akarod elárulni nekik, hogy mitől remegsz, akkor amikor megkérdezik a szüleid, hogy fázol-e, mondd azt, hogy igen és vegyél föl egy pulcsit még ha éppen 40 fok van is, és majd megnyugszanak.
2011. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

jah ok köszi! :-)

Egyébként meg az 5. kommentelőnek mondom, hogy én örülök hogy boldog, csak annak örülnék, ha én is boldog lennék, bocsánat -.- Nincs nagyon sok barátom az az igazság, sokszor otthon is összeveszünk... régóta tetszik nekem Hayden Christensen, nem is tom mióta, demár egyszer megszidtak érte, de azóta is még jobban szeretem. Majd írok neki, remlem válaszol... köszike a válaszokat eddig is, ha valaki akar még íjon!!!

2011. nov. 13. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!