Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek egy hülye fiú...

Mit tegyek egy hülye fiú ellen? (lenn)

Figyelt kérdés
Én 4.-es vagyok és van egy 5.-es fiú akit utálok. 10 éve ismerem és abból 9 évet normális volt. most hogy felsős lett menősködik és engem bánt. Kicsit csúnyácska vagyok de nem azért.Ma megdobtuk akácfavirággal és holnap megint megfogjuk.mit csináljak még? feltétlenül bosszút akarok.Szoltam az igazgatónak de rá sem bagózott. Nem hagyja abba. Már a haverjai s csinálják. Leköpőcsöveznek ilyesmi. Segítség!
2011. máj. 12. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
"Ma megdobtuk akácfavirággal és holnap megint megfogjuk" azta öcsém de kemény cselekedet.mi agyba főbe vertük egymást 15-20 cm átmérőjű fákkal de ez mekkora probléma.és ne bántsd a fákat machoman
2011. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Toto652_89 ***** válasza:

A bosszúval csak lesüllyedsz a szintjére, ott meg megver a rutinjával.


A bosszúnak nincs értelme, az utálatnak meg már megint nincs... jobb nem lesz semmi, csak ugyanolyanná válsz mint ő.

Most tudsz felkészülni, mert a felnőtt világban is kell nyelni sokat...

Ajánlom a leszarom tablettát és a pozitív gondolkodás hasznos egyvelegét. Működik!

2011. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó mi nem ütjük egymást itt forrnak a tanárok bármit rosszul csinálsz és intő. De nem fogja abbahagyni. Ismerem jól ez neki semmi. Utána ők kővel fogják!!!
2011. máj. 13. 05:57
 4/4 Toto652_89 ***** válasza:

Ha tekintélyes magasságból leszarod, meg fogja unni... ha már mászni kell utánad az meg már megalázó lenne ... magát csak nem járatja le.

Pattanjon le rólad, bármit is csinál...

2011. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!