Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már betegség? (többi lenn)

Ez már betegség? (többi lenn)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok lehet hogy szerencsejáték függő

ma is raktam skandináv lottót és mindig ugy bele élem magam hogy nyerek miközbe tudom hogy semmi esélyem nincs szinte de már előre kigondolom hogy micsinálok ha megnyerem stb...és ezután jön a nagy csalódás megnézem és semmit nem nyertem ilyenkor olyan szomorú leszek hogy szinte az egész napom ilyen

ilyenkor megfogadom hogy soha többet nem játszok de aztán ugye jön a hétvége 5 ös 6 os lottó nah jo mondom még belefér és ez így megy mindig tudom hogy csak rajtam múúlik hogy leáljak de nem bírok úgy akarok nyerni...


2011. ápr. 13. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, ez csak rajtad múlik. Szerintem azt kéne valahogy bemantráznod a tudatodba hogy úgyse fogsz nyerni és minden pénz amit ebbe ölsz, le van húzva a WC-n. Inkább egyél csokit vagy szívjál füvet azoktól boldog leszel!
2011. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En a fuvet se ajanlom...


Viszont am 18 alatt nem is jatszhatnal.

Megjegyzem a magyar lotto a legnagyobb atveres, hallottal mar valaha telitalalatos nyertesrol?

Pl. Akik megnyertek anno az 5 mrot azok akarhol is laktak es akarhova is koltoztek tuti pletykaltak volna rola h hirtelen milyen jo modjuk van, mert akkora vagyont NEM LEHET ELTITKOLNI!

de ugyanez a tobbi nyrrtesre is, kulfoldon kotelezo vallalniuk az arcukat a nyerteseknek es van ahol a heti ujsagban is megjelennek.

Nalunk sztem elosztjak fent/ ismereosoknek.


Total nem eri meg...

2011. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!