Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak részegen tudok bemenni a...

Csak részegen tudok bemenni a suliba, mi legyen?

Figyelt kérdés

Helló, 17 éves vagyok és az a gondom volt tavaly,hogy utolsó hetekben már korán reggel részegen állítottam be a suliba. Nem voltam annyira részeg,hogy haza kellessen küldeni, csak 1x és akkor is megúsztam fegyelmik meg egyebek nélkül...

Ez az év jól indult,a nyár folyamán új kinézetem lett és mostanáig meg is voltam elégedve magammal,de újra visszajönnek a régi problémák:piros kezd lenni a bőröm helyenként,száradozik a bőr,s ez a pokolba kerget. Egyszerűen nem tudok boldogan tükörbe nézni!!!Ezért ittam anno és ezért érzem,hogy holnap reggel is inni fogok.

Egyszerűen nem tudom elviselni a saját arcomat...

vélemények?


2011. okt. 23. 23:29
1 2
 11/19 anonim válasza:
89%
A francért rinyálsz itt bakker, tudod jól, hogy gondod van, azt is hogy hogy lehetne megoldani, ha máshogy nem megy akkor zúzd össze a tükröket és vegyél be egy leszarom tablettát.
2011. okt. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

00:25


"Még nagyon fiatal vagy, és ha csak reggel iszol, szerintem nem is vagy alkoholista. "


II. vagy III. stádiumú alkoholista.

2011. okt. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ma 00:04


Orvoshoz kell menned és betartanod az összes orvosi utasítást. Nem hiszem, hogy nem tudod, hova vezet az alkoholizmus. Szóval felejtsd el a süketelést ("drogok" és más hasonló ökörségek) és menj orvoshoz.

2011. okt. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Na egyébként ez jól példázza hogy mennek tönkre az ilyen esetek, jön valaki hogy "ja csak valami akármi, nincs is semmi gond csak (szokásos sablon szöveg)félénk,nem stb".


Aztán vagy igen vagy nem. Ha nem "hm-hm hát ez van nem tudhattam, miért hallgattatok rám, persze attól még beleszóltam".


Szóval dönts belátásod szerint, de magától ez nem fog elmúlni, bőrgyógyászhoz minimum ajánlott lenne elmenni. Amugy is tanuló vagy van TBd. Piálni meg hát, ha tudsz mértéket tartani akkor jó, ha nem akkor meg úgyis mind1.

2011. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
rajtad csak egy jólirányzott torokrúgás segíthet te szerencsétlen
2011. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Mr. 53 és 47%

Itt arról van szó, hogy iszonyat nehéz kamasznak lenni, inkább igyon, mint ismeretlen eredetű kábítószereket szedjen be, mint a hasonló korúak nagy százaléka, és becsülendő, hogy ezt elítéli.

2011. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

jól néznénk ki, ha mindenki már eleve alkoholistaként kezdené a felnőtt életét, mert tré volt a bőre tiniként.

ráérsz még 15-20 év múlva piával kezdeni a napot. :)


tudod a megoldást, ne igyál hétköznap, vagy ha az egyedül nem megy, akkor orvos.

2011. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az alkohol a legkárosabb drog, a heroinnál is károsabb a szervezetre. Olvass utána. Akkor inkább már kannabisz olajt használj külsőleg. Nem fogsz betépni, semmi, de ha a foltokra kened, akkor jó eséllyel egy idő után megfog szűnni a probléma. A debreceni egyetemen kutatták(ják)különböző bőrbetegségre való alkalmazása terén, és az egyébként súlyos bőrelváltozást, a pikkelysömört is gyógyítja, így lehet esélyed vele neked is. :) Ha kitartó vagy, keresel hozzá receptet, bár elég egy kis fantázia is. Meg persze pár gramm fű. Hidd el jobban jársz mint a piával.
2011. okt. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát piába tényleg ne merülj el. Nem hiszem hogy annyit segítene.Meg nem tudom mennyit tervezel inni. Mert azért ez se 1 pohártól fog megtörténni hogy el is "felejted" arcod.


Mind1, nekem nem volt vörös az arcom, de a lényeg hogy egész suli alatt szívattak, akármiért de végül is nem piátam. Lehet átvészelhettem volna jobban valamivel de hát mind1. Azóta direkt ittam egyszer egy elég erős adagot, hát f.szán nem lettem jobban, hánytam egyet és ennyi. Szóval nem mondom hogy ne igyál, csak szerintem ez nem fog jobb hangulatra deríteni, inkább ha már jó hangulatod van ez FELFOKOZZA, ha épp kiakarod nyírni magad akkor meg azt fokozza fel.(én így tapasztaltam).


Meg és tegyük fel hogy ok ez segít és ha rászoksz? Még egy probléma amivel szórakozhatsz. Jaaa, meg várjál most jut eszembe hogy már előzőleg is berúgtál. És felszabadultabb voltál, jobban tudtál beszélgetni, jobb hangulatod volt? Mert ha nem akkor tényleg nem tudom mi a *asznak.


Egyébként valszeg nem fognak kirúgni egy pohár miatt ha lesz munkahelyed. De egyszer pont előttem illetve utánam küldték el a srácot mert a szonda szerint ivott, egyébként teljesen józanak látszott semmi extra, aztán meg kirúgták. Nem fogják mindenhol elellenőrizni de ha rászoksz akkor megszívod az fix.

2011. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!