Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok/Nők! Milyen hülyeségeke...

Lányok/Nők! Milyen hülyeségeket követtetek el részegen amit másnap megbántatok?

Figyelt kérdés
meséljetek! lehet kisregény! :)
2011. jún. 19. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Buli volt..Elkezdtem kerítőt játszani az exemnek (amikor ő még mindig érzett irántam dolgokat). Nem tudom talán bosszúból de egy ribancot néztem ki neki, kb 10 perc alatt rábeszéltem a csajt hogy mi lenne ha rámászna. Nem voltam elég részeg elviselni a kettőjük nyújtotta látványt, de azt sem, hogy a srác rám nyomuljon egész este. Szóval csak ittam és ittam. Úgy nézett ki a hely ahol voltam, hogy hegy mi annak a tetején, és az egészet erdő vette körül. Azóta is zavarosak a történtek de valahogy én és az exem elhúztunk a buliról az erdő közepén egy magaslesen történt 1-2 dolog. Másnap saját magamtól is undorodtam, de meg kell hagyni kivételesen jó élmény volt.. Azóta sem tartom a kapcsolatot a volt barátommal, mert szégyenlem magam.. Ez 1 kivételes alkalom volt és ilyet azóta se csináltam nem is akarok! SOHA többé.
2011. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

felmentem egy teljesen idegen sráchoz és ott aludtam és épphogy nem feküdtünk csak le...másnap a sráctól egyenest suliba kellett mennem:S

egy másik alkalommal egy házibuliba adtam valami tablettát az egyik legjobb barátnőmnek akit nagyon kiütött a cucc (úgy adtam hogy én már nem nagyon voltam magamnál nem is emlékszem az egészre). mai napig nagyon szégyenlem magam emiatt és féltem a barátnőmet mert ha miattam belekerülne ebbe azt el sem tudom képzelni milyen bűntudatom lenne.

mást is megbántam de ezek elég frissek...

2011. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Tavaly belehánytam egy "puncsos-bólés" tálba,míg a többiek kint söröztek és beszélgettek a kertben. Barátnőm bejött,mertített eggyet és hát.... az első korty után érdekes feget vágtt. Felkapcsolta a villanyt és széthányt mindent.

Sikerült rákenni az egyik srácra aki kb 2 órával azelőtt ment el. Megbántam.

Dehogy bántam. xD

2011. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel kicsit bepityókáztunk, s ennek hatására átvágtunk egy több kilométeres búzatáblán egy kutyával (amit máig nem tudom, hogy honnan szereztünk) egészen ki az autópályára a MOL kútig ahová beültünk kávézni!
2011. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 komasa ***** válasza:
22:14 KIRÁLYVAGY!!!!
2011. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: sose voltam részeg
2011. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 daisy lady válasza:
Én soha nem voltam berúgva de egy kicsit jó kedvem volt és ennyi
2011. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

22:14


Egy pár perc állva tapsolást kérnék ennek a felhasználónak.

Na Ő tud BULIZNI!

2011. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálok semmi hülyeséget, amíg haza nem érek ivászat után, de aztán kezdek el emailt írni, vagy üzenetet valamilyen közösségi oldalon. (Legutóbb 5 feles abszint és 3 feles fütyülős után hazaérve írtam meg egy 38 éves (hihetetlenül gyönyörű, kedves, intelligens, és vicces) tanárnőnek, hogy mennyire odavagyok érte, és igazán beszélhetnénk...)

19/L

2011. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!