Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ne vegyem magamra az...

Hogy ne vegyem magamra az ilyen hülyeségeket?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy hosszú lett. kezdeném is:kicsit más vagyok mint a többi oszt. társam ezt már óvodában is mondták már.tehát nem szeretem beégetni,kegyetlenül megalázni,bántalmazni a körülöttem lévőket ezért jelzőkkel illetnek,kivetnek maguk közül.pl van egy elég jól kinéző lány az osztályban akit fogdosni szoktak, gondoltam bepróbálkozok hátha sikerül(szégyen de őszinte vagyok legalább)erre olyan lekevert hogy aszittem leszakadnak a fogaim,nem is lepődtem volna meg de a többi osztálytársamnak (még a nálam sokkal csúnyábbaktól is mosolyogva tűrte el akik ráadásul még cseszegetni is szokták elég fura módon)vagy ha valami 1000% vicceset sütök el akkor senki nem nevet rajta mert hát azt 'nem egy oda valósi mondta minek is nevessünk rajta' de ha egy közülük való mond valami trágyát ami télleg nem vicces a falka szellem miatt is szakadnak rajta 'jaj hát az XY jaj de vicces ez de csak azért mert az #>@ mondta jáááj'tehát nem bírom.vagy ha valami rosszat csinál valaki akkor nagy kussolás van ha én meg valami kb 90%-kal "enyhébbet" csinálok akkor nagy gúnyos vihogás meg hurrogás van hogy ez milyen lúzer röhögjünk rajta elvégre nem is közülünk való.nem is tudom minek írtam ki ilyen fáradtan különórák után.legyen szíves valaki fűzzön hozzá valamit 14/f
2011. jan. 27. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
szopás
2011. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez sajnos így van... de lehet rajta változtatni, velemis ez volt, mikor új suliba kerültem, de most már nagyon megváltoztak a dolgok, akik engem közösítettek ki ők vannak kiközösítve stb... lényeg h ne lógj rajtuk, de azért közeledj feléjük, és ne fogdoss semmilyen kvát
2011. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca. ***** válasza:

ilyen az ha nem vagy benne az ő kasztjukba. középsuliba én is eléggé kiestem a menőkasztból, már mikor odakerültem is különcködtem :) aztán egy idő után kiépült a magam köre. építs ki te is egyet. egyébként a többiek akkor is vszeg fognak b*sztatni, de egy idő után talán rájössz hogy az nem számít...

most ez ilyen egoistán hangzik, de talán a legjobb ha feléjük emeled magad, és elengeded a füeld mellett. primitívek hogy kinéznek valakit mert nem olyanok mint ők, ennyi. nem kell velük foglalkozni, mert nem értelmesek :)

2011. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
óvoda óta vagyok velük
2011. jan. 27. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Az eddigi kapcsolataim alapjai:


10% Kölcsönös törődés, odafigyelés, harmónia és egyetértés

90% a lány b*szogatása humoros körítéssel


a nőknek a vicces, de nem komolytalan, a pimasz, de nem bunkó srácok kellenek. Már az ősidők óta.

2011. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó:mivan?
2011. jan. 27. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt középsuliba végig, tudom milyen sz@r, és én is óvodából ismertem pár embert.

Most már így visszagondolva tudom mit kellett volna tennem.

Két lehetőséged van.

1. Elmész másik suliba (ez a legjobb), soha nem találkozol a régi "barátaiddal", mindent tiszta lappal kezdesz. Új suliba állj ki mindig magadért, add önmagad. Normális embernek amúgy se az a hobbija, hogy valami nyomorékot basztat, akinek van így is elég baja.


2. Ennek nincs sok értelme, inkább csak rontasz a helyzeten, mivel már óvoda óta ez van, így már a haverjaid megbélyegeztek és nem nagyon tudsz változtatni ezen, de azért leírom. Beszól valaki valami durvát odamész és pofánb@szod teljesen erőből, ha látod, hogy vissza fog ütni tovább ütöd. Ennek 2 kimenetele van. Az egyik az, hogy abbahagyják, aminek kicsi a valószínűsége. A másik az, hogy még jobban rád szállnak, és/vagy még meg is vernek.

19/F

2011. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A cinizmus és az irónia csodákra képes! Tűnj ki közülük. Amin ők nevetnek és pedig te szerinted az botrányos és nem is nevetséges közöld flegmán.. Elég csak elejteni egy két szót mellettük. Nem is kell közvetlenül a társaságba mondani.

Ha az órán van valami ami szintén ilyen te megint csak hangot adsz a számodra elítélt dolognak és vitát nem tűrően tudomást sem veszel a válaszaikról.. Az már csak kapálózás... Arra senki sem kíváncsi. Idővel, teszem azt a 10. alkalom után már a tökük teli lesz azzal, hogy mindig beoltod őket és aztán nem érdekel téged az ,hogy utána mit reagálnak ! Ez azt fogja eredményezni, hogy vagy nem szólnak vissza, vagy nyugton maradnak és vissza vesznek az arcukból. Esetleg bevesznek közéjük!

Amúgy ha egy ilyen nagyon durva poént benyögsz, ami szerinted nagyon vicces és senki sem nevet rajta akkor legalább azon kezdj el nevetni, hogy mennyire szerencsétlenek, 0 humorérzékkel. Nem is tudják mi a jó...

Ismered a mondást: Vak vezet világtalant! Itt most sok világtalan van és egy vak. Biztos van egy főkolompos.. Az a legnagyobb p*cs, viszont azt nem kell bántani, mert őt tuti megvédik. Ellenben a sok kis lárvát aki köré gyűlik jellemtelenül már igen csak lehet! És azoknak nincs is olyan jellemük, hogy sokáig bírnák a megjegyzéseidet.


Én mindig antiszociális voltam... Mindig csak 1etlen barátom volt az iskolában és nem több! A többiekkel nem is nagyon beszélgettem. Nem voltam velük se rosszba se jóba, viszont! Sohasem viselkedtek velem így! Mindig is olyan karakter voltam aki szabadon mozoghatott az összes klikk között, mint egy árnyék. Tudták, hogy annyira leszarom az egészet, hogy jobban már nem is lehetne... Amikor rám szólt egy tanár.. Mindenki csöndbe maradt. Várták, hogy mit reagálok. Várták, hogy mikor idegesítem fel magam. Mikor emelem fel a hangom! De ez sohasem történt meg. És az 5éves osztálytalálkozón mosolyogva mesélték nekem, hogy mennyire kíváncsiak voltak, hogy vajon tudok-e ideges lenni és milyen ha felemelem a hangom és ordítozom?!

2011. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!