Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak részegen tudok bemenni a...

Csak részegen tudok bemenni a suliba, mi legyen?

Figyelt kérdés

Helló, 17 éves vagyok és az a gondom volt tavaly,hogy utolsó hetekben már korán reggel részegen állítottam be a suliba. Nem voltam annyira részeg,hogy haza kellessen küldeni, csak 1x és akkor is megúsztam fegyelmik meg egyebek nélkül...

Ez az év jól indult,a nyár folyamán új kinézetem lett és mostanáig meg is voltam elégedve magammal,de újra visszajönnek a régi problémák:piros kezd lenni a bőröm helyenként,száradozik a bőr,s ez a pokolba kerget. Egyszerűen nem tudok boldogan tükörbe nézni!!!Ezért ittam anno és ezért érzem,hogy holnap reggel is inni fogok.

Egyszerűen nem tudom elviselni a saját arcomat...

vélemények?


2011. okt. 23. 23:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

szerintetek mit ilyenkor legjobb inni,hogy ne érződjön annyira?

vagy mindenképpen érződik??

2011. okt. 23. 23:47
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha igaz amit leírtál, akkor két fronton kellene támadni. Egyrészt menj el pszichiáterhez és mond el őszintén a problémádat. Nem piszkállak ezzel, nem hülyeségből írom, ez nem ciki, mindenkinek lehetnek ilyen problémái. Ő adni fog gyógyszert és hidd el, az még mindig jobb mint a pia.


Másrészt el kellene menned bőrgyógyászhoz megnézetni a bőrödet, mert az a probléma okozója. Minden bőrproblémán tudnak segíteni.



Az alkohol pedig nagyon erős méreg, rettentően károsítja a belső szerveidet, főleg ilyen fiatalon. Nagyon fontos, hogy még mosd elkapd, mert hosszabb távon hozzászokást okozhat és rémálom lesz abbahagyni!


Tudom, hogy ez cikinek hangzik így, de ne légy beszari, menj el pszichiáterhez tényleg. Hidd el, találkoztak már ők ilyennel mint te.


El kell kapni a problémát még most, mert most még könnyű, később iszonyatosan nehéz lesz.

2011. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem tudok elmenni pszichiáterhez,tudom,hogy pszichés problémám van,de soha nem szednék gyógyszereket erre,és dokihoz sem mennék el,ez olyasmi amibe egyszerűen képtelen volnék belemenni.....de tudom,hogy problémám van és nem is innék olyan sokáig csak ez a holnapi lesz az első napom amikor ilyen arccal jelenek meg és túlkell valahogy lennem az első alkalomtól amikor az osztálytársak így látnak meg,de nagyon parázok....nem bírom,egyszerűen nem tudom pia nélkül elbírni ezt a terhet....
2011. okt. 23. 23:54
 4/19 anonim ***** válasza:

Pedig de, el KELL menned. Amit most csinálsz az nem vezet sehova és ha piát tudsz szerezni 17 éves létedre és le tudod inni magad, akkor el tudsz menni orvoshoz és be tudod szedni a gyógyszert is.


Egyébként amit adni fognak annak hasonló hatása lesz, csak nem kell inni, hanem egy tablettát bevenni reggel.


Vedd komolyan, neked egy esélyed van és az most van. El kell kapnod a dolgot, rá kell venned magad, hogy elmenj, különben tönkreteheted az életed.


Ezt egyébként a szüleiddel kellene megbeszélni, de gondolom nem jó velük a kapcsolatod, azért itt kérsz tanácsot.

2011. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

azok a gyógyszerek olyanok mint a kib*szott drogok!!

tudom hogy csak azért vannak hogy megnyugtassák az embert,hogy kicsit ott az agyban rendezzenek pár szálacskát,hogy aztán megváltozzak,de ez nem emberhez méltó változás

legalább az alkohol nem drog és tudom hogy ameddig iszom egy alkoholista vagyok,de legalább tudom!! és nem ámítom magam hogy jajj de jó változás úton haladok,miközben orvosi drogokat szedek

2011. okt. 24. 00:04
 6/19 anonim ***** válasza:

Az alkohol legális drog és az egyik legrosszabb. Tönkre fog tenni. Rengeteg embert láttam tönkremenni így mint te. A családomban volt olyan aki ugyan így kezdte és végigjárta a klasszikus utat, szépen leépült és minden tönkrement körülötte. Most még nagyon könnyen el tudod kapni, később már komoly gondjaid lesznek.


Többet nem írok neked, tanácsot kértél, adtam, a többi rajtad múlik. A segítség karnyújtásnyira, te döntöd el, hogy élsz vele, vagy éled a további életedet továbbra is.



Ennél többet senki nem tehet érted.

2011. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Szerintem ez nem olyan súlyos, mint ahogy a többiek írták. Még nagyon fiatal vagy, és ha csak reggel iszol, szerintem nem is vagy alkoholista. Én is szarul voltam középiskolában, voltam pánik beteg is egy évig, annál lehet hogy jobb, ha iszol egy kicsit aztán nyugodt vagy. Most, hogy írtad el is gondolkodtam, hogy ezt kellett volna csinálni. De lehet, hogy jobb, ha inkább nem mész be pár napig és nem iszol. Ha okos gyerek vagy tudod a határokat és nem lesz belőle bajod később.


23/L

2011. okt. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
00:25: könyörgöm, 17 éves, még nem is ihatna legálisan alkoholt.
2011. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
mutass egy 17 évest, aki nem iszik
2011. okt. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Oké, de kora reggel, azért, hogy el tudja viselni a délelőttjét???
2011. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!