Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kifejlesztettem pár készséget,...

Life is beautiful kérdése:

Kifejlesztettem pár készséget, amit a legtöbb korombeli nem tud, remélve, hogy elnyerem a tiszteletüket, és semmi, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

akrobatikát tanulok, gitározom és minifilmeket is csinálok a saját szórakoztatásomra. mindezt azért mer jóleső érzés csinálni, az már csak hab a tortán hogy megdicsérnek , olyankor büszke is vagyok magamra..aztán pár perc,óra elteltével mikor mrá mindenki tovább lépett a hülyülésre, és nem azzal van elfoglalva hogy én mekkora király voltam(ez most nagyon nagyképűen hangzott,inkább vagoyk önbizalomhiányos mint nagyképű:\) ..mer olyankor úgy is érzem mint egy király aki több a másiknál ,az átlagnál.

minden visszatér a régi kerékvágásba és továbbra is egy csendes, visszahúzódó ,önbizalomhiányos ,aszociális,unalmas embernek nyilvánítanak akivel nem lehet hülyülni ergó nem kíváncsiak rám(ha nem vagyok képes hülyülni velük olyan szinten ahogy azt ők elvárják akkor gyökér vagyok)..és ez rossz érzéssel tölt el


magyarul teszek azért hogy ez az önbizalomhiány "átforduljön" határozottsággá ,de aligha érek el valamit ,mer fejben vagyok egy hullámhosszon velük..

annyira bánt ,amit persze ők úgy fognak fel ,hogy én nem vagyok kíváncsi senkire ,holott azért nem szeretek velük lenni ,mer nem találom viccesnek őket, nem tudok velük együtt nevetni ,így marad az mikor ketten vagyunk és próbálunk beszélgetni több komolysággal:\



18f


2011. okt. 22. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak olyan ismerőseim, akiknek a társaságában nem érzem jól magam, teljesen más a humoruk, tök fölösleges témákról beszélnek. Hozzájuk csak ritkán csatlakozok. Szerencsére találtam néhány olyan embert is, akikkel azonos hullámhosszon vagyunk, szinte csak nevetünk, egyezik a véleményünk.

Ha a jelenlegi sulidban nem találtál ilyen embereket, akkor - ha esetleg továbbtanulsz fogsz találni az egyetemen (annyi ember közt) -, de az biztos, hogy nem veled van a baj.

2011. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha nem tudsz beilleszkedni a társaságba, akkor ne csodálkozz azon, hogy nem ugrálnak körbe órákon keresztül. A humorról meg annyit, hogy ne legyél ilyen besavanyodott! (nem sértés, kritika)

Ettől persze jó, hogy zenélsz, meg ilyesmi, csak legyen időd, meg energiád az emberekre is, mert nem jó magányosnak lenni, szerintem ezt te a saját bőrödön tapasztalod.

2011. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


1. köszi... "biztos, hogy nem veled van a baj." lehetséges hogy igazad van, ugyanakkor ,ha ezt így folytatom tovább akkor sosem lesznek a baráti körömben magabiztos,határozott jellemek, csak a gondtelt egyénekkel fogod tudni hülyülni:\


2. ezt nemértem ,ez úgy hangzott mintha az én hibám lenne hogy nem tudok beilleszkedni, közvetetten lehet hogy hibás vagyok ,de hogy erről nem csak én tehetek ,hanem pl a szüleim ahogy nevetlek ,az is biztos.. nem feltétlen rossz az ahogy neveltek ,egyszerűen csak rosszul kaptam a jelet..

én kifejezetten szrul érzem magam ha egyedül kell lennem. de mit tehetnék ha nincs olyan akivel jól érzem magam.

2011. okt. 22. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy tűnt, hogy téged hibáztatlak, akkor bocsi. De ez teljesen mindegy. Fölösleges ujjal mutogatni, hogy nevelés, meg stb. A megoldásra koncentrálj, ne arra, hogy ki a hibás.
2011. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
így is teszek, már ezen túlléptem (de néha még eszembe jut :P)
2011. okt. 22. 22:48

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!