Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarok tökéletes lenni?...

Life is beautiful kérdése:

Miért akarok tökéletes lenni? Vajon honnan ered ez a vágy?

Figyelt kérdés

mind belsőleg, külsőleg


persze ez miatt a lehető legmesszebb kerülök a tökéletességtől ,aztán minden "elcseszett szitu" után rájövök hogy egy magabiztos ember aki nem törekszik a tökéletességre ,másképp, sokkal megnyerőbben reagálna


nem vagyok határozott jellem, pont ez miatt azt a látszatot akarom kelteni mások szemében hogy az vagyok, mivel csak így vesznek komolyan ,és persze ez sem jön össze...

akit viszont szintén határozatlannak látom ,vele tök jól elvagyok , sőt az ilyeneknél általában királyként érzem magam, ha viszont jön valaki akibe több önbizalom szorult akkor ,egy utolsó szerencsétlen alaknak:\


mi tanácsoltok ,mit tegyek hogy ez változzon? mi lenne a legésszerűbb járható út a "normális" ,határozott emberek közé


18f


2011. okt. 17. 13:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert ez velem is így van. Társaságban meg sem szólalok, múltkor egyik pali megkérdezte, hogy én sose beszélek? de mikor kettesben vagyok valamelyikkel, akkor már tudok vele dumálni.

21/F

2011. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

elég rosszul hangzik. én nem akarom ezt a magatartást sokáig folytatni ,mer olyankor nem érzem jól magam mikor cask hallgatok:\

de ti még 20 év fölött is ilyen gondokkal küzködtök..

2011. okt. 20. 20:57
 13/20 anonim válasza:

kedves kérdező!

szerintem a legnagyobb problémád az hogy nem rendelkezel olyan testi adottságokkal melyek a lányok többségének bejönnek.ezért sok visszautasítást kapsz és az önbizalmad a béka popikája alatt van.a belső tulajdonságaid van ennek hatására romlanak amelyeken csak egy módon segíthetsz az pedig az hogy elfogadod hogy te sohasem leszel fasza csávó se pitbull.

2011. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

uccsó ezt jól megmondtad . igen, van egy szépség hibám ,ami nagyon nagyon sokat vesz az önbizalmamból, még jó hogy meg tudom oldani, csak pénz kell hozzá ,meg pár év, dolgozok is rajta

,a testemmel nincs gond, strandon elég királynak érzem magam, hogy ilyen meg olyan izmos vagyok ,de közbe meg szinte semmi önbizalom ,és nem fogok beletörődni abba hogy ez van ,hanem teszek azért hogy jobb legyen


de birom hogy őszinte vagy

2011. nov. 4. 00:33
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi az a szepseghiba?
2011. nov. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

hülyén állnak a fogaim..


már beindult a folyamat. csak pénz kell hozzá :D:D

2011. nov. 4. 21:45
 17/20 anonim ***** válasza:

Ès biztos ez az oka, vagy csak ráfogod?

Nekem nem tetszett, hogy az arcom elpirul, ha zavarba jövök. Aztán megcsináltattam lézerrel. Sokat javult a helyzet. Aztán kitaláltam, hogy kicsi a mellem, attól van komplexusom. Mindig fogunk találni valamit, amire ráfoghatjuk. Nézd, azok az emberek akik körülöttünk vannak és akikre hasonlítani szeretnénk mert olyan felszabadultak és természetesek tudnak lenni, ök sem tökéletesek. állhatnak rosszul a fogai, lehetnek laposak mint egy deszka, de attól még olyan megnyeröek maradnak, amilyenek...

2011. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

jah, de ha nem tudom elfogadni magam akkor mit csináljak, baromira furán jön le ,ha nagy szájjal nevetgélek ,úgy néznek rám...,a szüleim előtt sem merek mer megjegyzéseke tesznek h "na mikor mész fogszabályzásra" és már nagyon unom


sztem hülyeség az ellen nem tenni ami ellen tudunk h ne úgy legyen(eddig is tehettem vna de a félelem visszatartott)

2011. nov. 5. 14:47
 19/20 anonim ***** válasza:
Persze, igaz, nem azt mondom, tenni kell az ellen, ami ellen tudunk. Èn is tettem/teszek minden ellen, de azt megmondom, h nem változtam semmit. Belülröl kellene változni, a külsö változás nem elég. Legalábbis nekem. Remélem sikerrel jársz, hamar szépek lesznek a fogaid, és soha nem tesz senki többet megjegyzést a dologra!
2011. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

sajnos évek munkája, sok idő ,de egyszer bele kell vágni,nem akarok örökre gyerekes maradni:D:D


úgyérzem ,ha lassan is ,de egyre jobb irányba fejlődök belülről is


egyébként hány éves vagy? hogy állsz a belső átalakulás terén:P?

2011. nov. 6. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!