Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit jelent az, hogy a Vezérlőp...

Mit jelent az, hogy a Vezérlőpulton a Biztonság résznél vírusirtóm elavult? Kell vele foglalkozni? Nem akarok más vírusirtót, mert ami van, az tökéletes.

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezexerint mégsem tökéletes.

Pl. Nem frissíti a vírosok adatbázisát. - Mikor frissített utoljára?

Jobb esetben csak a Win nem kommunikál vele rendesen, akkor nincs baj.

2010. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez tökéletes... Vagy nenm frissít, vagy a windowssal nincsenek köszönővszonyban. Nézd meg a vírusírtóban, mikor frissítette utoljára a vírusdefiníciókat.
2010. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Némelyik akkor is kiírja a legutolsó frissítést/frissítési próbálkozást, ha a tálcaikonra mész. De a kezelőfelületen belül valahol szinte mindegyik kiírja.

De így, hogy nem tudjuk, melyik vírusirtóról van szó, nem nagyon tudunk segíteni. Vagy legalább is én így tovább nem tudok. :)

2010. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló voltam: Végül mi történt? Megoldottad? Ha igen, hogyan?
2010. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

AVG Free van fent a gépemen.Last update:Never


Ellenben ahányszor frissíteni akarok,valahogy nem frissít.

2010. aug. 26. 19:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, végre :)


Az update (frissítés) menüpontra nyomsz? Mikor én AVG-ztem régen, akkor ott lehetett frissíteni.

Never helyett nálam 12 órán belüli időpontot írt ki legutóbbi frissítésre, mindig. :(


Nem akarlak elkeseríteni, de ez lehet kártevő is!


Meg tudod nyitni az AVG, az avast!, a Microsoft, az ESET stb. odalát? Azok a vírusok, melyek blokkolják a vírusirtó frissítését, általában blokkolják a vírusirtók honlapjához való hozzáférést is.


Töltsd le, telepítsd, frissítsd, futtasd ezt (hátha sikerül):

[link]

Ha tudod, akkor Csökkentett módban. De ha nem ismered a csökkentett módot, a helyedben nem próbálnám meg úgy.

[Én se ismerem - nem vagyok szakmabeli, csak egy LÁNY, akinek először gondja volt, aztán utánaolvasott, elkezdte érdekelni a téma, és még többet utána olvasott. Annyit tudok a csökkentett módról, hogy F8-cal kell előhozni (boot-nál nyomod, menü jön ki, ott kiválasztod).]

2010. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen,meg tudom nyitni a weboldalakat.Én is lány vagyok,13 éves:)

2010. aug. 27. 19:56
 8/10 A kérdező kommentje:
És most töröljem le az AVG-t,és töltsem le a linket,amit küldtél,vagy maradhat fent az AVG?
2010. aug. 27. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem-nem, nem kell leszedni az AVG-t, maradhat. Nálam avast! mellett van fent, amit linkeltem.

Nem nézi a gépet folyamatosan a Malwarebytes', hanem csak amikor elindítod, akkor vizsgál mindent át. Nem tudom, régebben írtam-e (nem olvastam vissza a régebbi válaszaimat), de teljes vizsgálatot végeztess vele, frissítés után!

Csak addig, amíg tart a vizsgálat, arra az időre állítsd le az AVG-t.

Amúgy nem szűnt meg a probléma? Most se tud frissíteni? Ez fura...

2010. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megoldottad a problémámat,köszi!:)
2010. aug. 29. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!