Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én akarok lenni a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akarok lenni a tökéletes pár! Mit tegyek ehhez (normális) lányok?

Figyelt kérdés
Ti mitől érzitek a párotokkal kapcsolatban, hogy ő az igazi?
2010. okt. 5. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hosszú távon tudod, hogy ő az, aki hiányzik. Mész az utcán és ő jár a fejedben. Naponta eszedbe jut. És mosolyogsz rajta, hogy megint ő jutott az eszedbe. Valami ilyesmi.
2010. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

De édes vagy! :)

Hátha tudunk segíteni. :) Két dolog van igazából, ami fontos, a többi már ezekből következik: szeresd nagyon és figyelj rá. Nagyon kevés ember képes arra, hogy igazán odafigyeljen a másikra, hogy csendesen meg tudja hallgatni, és átérezni az érzéseit és hangulatait; aki csendben megjegyzi a dolgokat és nem kérkedik vele; akire lehet számítani a bajban.

Fontos még szerintem, hogy ne fojtsd meg a szereteteddel, ne legyetek együtt a hét minden napján a nap 24 órájában, szervezzetek külön programokat is barátokkal, hogy ne folyjatok bele túlságosan egymásba, és legyenek megosztani való élményeitek; és ne mindig csak az egyikőtök keresse a másikat.

Egy pici plusz nálam (na jó, nagy plusz), ha meg tud lepni! Nem ajándékra gondolok, hanem például ha egyik este beültet a kocsiba és elvisz egy koncertre, vagy csillagokat bámulni a város szélére, vagy küld egy rég elfeledett közös képet, bármi olyan, ami csak egy kis szerelmetes apróság, de nagyon sokat jelent - egy lánynak legalábbis.

És persze: mindig csak magadat add.

Sok boldogságot kívánok nektek! :)

2010. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
A tokeletes no suketnema gazdag van egy kocsmaja es jol szopik.
2010. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok!
2010. okt. 5. 14:57
 5/8 anonim válasza:
77%
Éreztesd vele, hogy szereted őt. Írj neki néha smst, ne bunkóskodj, és mindig hallgasd meg ha valamilyen probllmája van akkor érezni fogja h számíthat rád minden helyzetben ez nekem pl nagyon fontos. Ne beszéld meg a haverokkal stb. h hol tartotok a kapcsolatban gondolok itt az intimitásra, ne kérkedj az ilyesmikkel mert az hamar a lány fülébe juthat és az elég gázos szitu. Szóval a lényeg h legyél vele kedves és udvarias ha ez meg van akkor imádni fog téged a lány ebben biztos lehetsz...jah és mindig legyen egy jó poénod:D
2010. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Én úgy érzem hogy amikor hozzám ér akárhol szinte lángolok.

Mégha véletlen is.

Én nagyon szeretem a párom és ő is engem.

Szerintem ha te érzed belülről hogy ő az igazi akkor BIZTOS ő az.

DE LEGYETEK ŐSZINTÉK.

jó azért titkolj valamit hogy meg ne unjon.:D

de ne olyat hogy megcsokoltál valakit.

Azt meg kell mondani egyből.

2010. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
legyel vele egy rohadt allat! ezt imadjak a nok!
2010. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
!
2018. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!