Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy csinálja a barátnőm,...

Hogy csinálja a barátnőm, hogy ilyen jó alakja van? :O (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A barátnőm MINDENT eszik össze-vissza az iskolába is mindennap chipset és gumicukrot eszik, colát iszik hozzá Fantát és a többi szénsavas cukros üdítőt.Utál sportolni, sőt semmit nem sportol egész nap a tévé és a gépel előtt ül!Amikor haza ér hamburgert vagy pizzát eszik még is irigylésre méltó az alakja:O miért van ez?(170cm 50kg)Egyszóval: modell alakja van..(ja és a képen tényleg nem húzza be a hasát, úgy tűnik mert nagyon vékony de én ismerem és tudom hogy nem..)amúgy 14 éves.én is szeretnék ilyen lenni:( vélemények?


2011. szept. 6. 15:55
1 2
 1/13 anonim válasza:

ez genetika kérdése :)

meg valószínűleg gyors az anyag cseréje :)

2011. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolom a genetikán, anyagcserén múlik. Szerencsés :)
2011. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszönöm a válaszokat! igen tényleg nagyon jó neki..:) kár hogy én nem vagyok ilyen szerencsés xD
2011. szept. 6. 16:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ez örökre így, ha semmit sem sportol. Tapasztalatból mondom. :P
2011. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Minden képen behúzza a hasát, hát úgy. Biztos nagyon boldog, hogy kirakod a fehérneműs képeit.


Fura, mert nekem nincs ilyen képem a legjobb barátnőmről...

:)

2011. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Én nem irigylem. Nekem is volt ilyen ismerősöm, és őt kifejezetten zavarta, hogy nem tudott hízni, sőt valamilyen betegség miatt orvoshoz is járt, volt, hogy be is kellett feküdnie kórházba. Lehet, hogy szép, de nem egészséges. Inkább küzdök a kilókkal és sportolok, minthogy ilyen ételekkel mérgezzem magam, mint amiket te leírtál.
2011. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

14 évesen fehérneműben fotózza magát?Szép!


Amúgy, ahogy az előttem szólók is megmondták, genetika...

2011. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Biztos rengeteget fosik. Ami bemegy rögtön megy is ki.
2011. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak most van így...ha befejezi a növekedést, elkezd raktározni....tapasztalatból mondom...várj még 4-5 évet, és hidd el, elkezd majd hízni.
2011. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs szép alakja..
2011. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!