Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálja ezt az egyik...

Miért csinálja ezt az egyik legjobb barátnőm? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta barátnők vagyunk,szinte tesók.

A baj az,hogy beleavatkozik a magánéletembe.Az én barátaimmal is barátkozni akar (nem lenne baj,ha nem az én nevemben venné fel velük a kapcsolatot egy közösségi oldalon), az én aktuális párommal is felveszi a kapcsolatot kérés nélkül(felveszi neten,stb).Ez még nem lenne nagy baj,de mániája,hogy a problémáimat meg kell oldania NEKI.Ezért elmond bizalmas dolgokat is a pasimnak(amit csak barátnőnek szokás elmondani),amiből hatalmas veszekedések szoktak lenni.Teljesen benne van az életemben.Egyszer már sikeresen szétdúrta az egyik kapcsolatomat.Mostanában azt sem mondom meg,hogy van-e valakim.

A másik zavaró dolog,hogy ugyanolyan ruhákat vesz mint én.Ez sem lenne baj,ha nem minden ruhámat másolná...Vagy olyan hajat csináltat magának mint én,olyan színnel,stb .Kicsit erős,hogy pl hátulról nem lehet minket megkülönböztetni.

Próbáltam vele megbeszélni,hogy ne avatkozzon bele az életembe, de mindig megteszi.


2010. ápr. 30. 08:45
 1/10 anonim válasza:
78%
Ne barátkozz vele
2010. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

NEM NORMÁLIS!!!

neki úgy látszik nincs stílusa, barátai, pasija, élete. a te életedet akarja!! vigyázz, mert lehet csak hátulról el akarja venni az 'életed'. ellened fordítani mindenkit.

szerintem ne legyetek ilyen jó barátnők..:)

pláne ha még osztogat is, hogy benned milyen hibák vannak, akkor végképp pályázik a 'rád', nem jó indulatúan.

eddig még nem vette el pasidat? vagy megpróbálta már? vagy elvenni a barátaidat, ellened fordítani őket? kisajátítani?

elég gáz a barátnőd!

2010. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
volt pasimra már hajtott,volt gimis osztálytársamra is ('mert ismerem')
2010. ápr. 30. 08:55
 4/10 anonim ***** válasza:

És te egy ilyent nevezel legjobb barátnőnek?! :)))Ez jó. Ez egy olyan barátnő akinek gondolom, h soha nem voltak más barátnőjei és teéged egyedül mindenáron meg akar tartani!! És mindent el is követ h az övé lehess!

Ügyesen állj vele szóba..

2010. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az egyik legdurvább eset: levágattam a derékig érő hajamat Beckhamnésre és az addig szőke hajamat sötétbarnára festettem.

Azt hittem,hogy ilyen komoly váltást nem fog megkockáztatni.Egy hét múlva mi történt? Ő is befestette sötétbarnára a szőke haját és le is vágatta ugyanolyanra...

2010. ápr. 30. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:

az a legjobb, ha minél előbb megszakítod vele a baráti viszonyt. lehet vele beszélgetni, de csak távolságból, mint egy haverral, vagy oszt. társsal. mondd meg neki, ezek a dolgok nem fekszenek neked.

ismered madonna she s not me című számát? az is ilyenről szól...:)

if someone wants to pimp your style

hang with you a little while

make up all the things you lack

you gonna have to watch it!!!:)


és elénekli azt is, amiket ide leírtál. a te frizurád, parfümöd, ruháid hordja(mármint ugyanolyat)

a végén pedig elveszi a pasidat..:)

van benne valami, nem?:D

felejtsd el a csajt nagyon gyorsan!!!

biztos találsz jobb barátnőt is!!

2010. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem Máriának hívják? Ismertem egy ilyen szédült tyúkot. :D
2010. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Huh kicsit sajnálom szegény csajt :S

Vannak még rajtad kívül barátai? Mert ha igen, akkor csináld azt, hogy velük együtt ülsz le vele ezt az egészet megbeszélni.

A másik az, hogy mérd fel, hogy ez a lány mennyire fontos neked,elég fontos ahhoz, hogy pl a fent említett dolgot megtedd érte, vagy inkább már csak idegesít, mert akkor ne barátkozz vele...és mondd neki, h szerezz már életet...

2010. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy betegség..!
2022. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lelki baj.
2022. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!