Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálja ezt az egyik...

Miért csinálja ezt az egyik legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

azért egyik legjobb bnőm, mert igazából nem ő a legeslegjobb, az a lány messzebb lakik tőlem, de utána ő a legközelebbi...

elmegyünk bulizni ketten, ott összefut egy csajjal (nem tudtuk h ottlesz, én amúgy utálom irritáló kis kva) aztán én úgy le voltam sz@rva :S táncoltunk barátnőmmel, amikor odajött az a csaj, egyből vele táncolt én kb ott lettem hagyva, ha a csaj elment, barátnőm ment utána... odajött egy srác (fogyi) táncolni velünk, elkezdett nyomulni, odébbmentem, egyből bnőm: mért nem táncolsz vele? jó mondom haggyál vele.. aztán táncolunk megint, mellémkeveredik a srác, barátnőm azzal a csajjal félremegy táncolni, engem meg otthagy a sráccal... elmentem onnan, aztán amikor jöttünk haza, kérdeztem barátnőmtől, hogy miért is hagyott ott vele, mikor tudja hogy nem jön be a srác, meg nem akarok vele táncolni, erre jön azzal h ő nem hagyott ott vele... miért csinálja ezt velem? mért nem lehet megbeszélni normálisan? :S ha szóváteszem, megsértődik, és még neki áll fejlebb...

még annyit, hogy barátnőmmel sokat vagyunk együtt, osztálytársak is vagyunk, nyáron is szinte majdnem minden nap találkoztunk, ezért meg is értem hogy azzal a csajjal akart kicsit lenni.. de hogy miért kellett otthagyni azt nem... :S tippek esetleg? :S vagy tanácsok? :S

köszi mindenkinek!

16/L (bnőm is ennyi)


2010. szept. 4. 02:32
 1/4 anonim válasza:
Szia! Van már sok rossz tapasztalatom barátnő ügyben. Nézd, akár fáj, akár nem ez a csaj kihasznál. Ha annyira ő is jó barátnőnek tartana, akkor nem hagyna ott, hanem 3-asban is lehetne bulizni azzal az uj csajjal együtt. Szóval akkor vagy jó neki, ha nincs jobb... szerintem örült is hogy az a fogyi fiú felbukkant így ő le tudott lépni. Amugy te is kicsit kihasználod őt mert ő van közelebb nem? :D De ez még rendben is van, mert törődsz vele, de ő... ha máshol és máskor is így viselkedik mondd meg neki ezt, 16 évesen már fel kell hogy fogja, aztán ha van ellenvetése ne hagyd magad... nehogy már te add alább az igazad őmiatta, nem vagy te annyira rászorulva nem? A saját igazadért mindig állj ki, főleg ha biztos vagy benne. Ne félj, ha igazán kedvel két nap múlva ott fogja kaparni az ajtódat, mert hiányzol neki, de ha nem, akkor legalább látod, hogy igazam volt... hidd el barátok jönnek-mennek, de a legtöbb csalódás. Ezért fontos a család, mert akármi van, akármi is történik veled, akármilyen ember is lesz belőled jó vagy rossz rájuk mindig számíthatsz.
2010. szept. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem íróval
2010. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a "barátnőd" kihasználja, hogy függsz tőle, hogy szükséged van rá. Röviden ennyi.

Megoldás: ne ragaszkodj hozzá, építsd le kicsit, ő megy majd utánad. Tudom, hogy nehéz, én is jártam így anno.

De hidd el, akkor fog nagyot nézni, amikor látja, hogy nem kell ő ahhoz, hogy Te jól érezd magad. :)

2010. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát sztem ez nem egy igazi bnő amúgy,én nembízok senkibe akármilyen nagy bnő azis csak egy ideig tart itt már a legjobban is csak magában bízhat az ember,mert a legjobb bnő is keresztbe tehet neked lenyulhatja a pasidat akármi,sztem a tied csak érdek bnő,nekem is vannak ilyenek addig jó mig elmegyünk bulizni aztán meg lát más ismit aztán ugrik nyakába én meg le vok.....va...sztem ne foglalkozz vele
2010. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!