Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen velem a "legjobb...

Miért ilyen velem a "legjobb barátnőm"?

Figyelt kérdés

Nem is tudom már vagy 10 éve ismerjük egymást(3 éves korunk óta). Voltak olyanok amikor összevesztünk persze oviban 1 csaj miatt, most suliban is 1 csaj miatt.. Egy osztályba járunk és az a csaj akinek csak "tettjük" (vagyis én tettetem de sztem a volt LB-m nem)miatta vesztünk pl most össze. Suliban már úgy kezdte hogy ilyen nem is tudom milyen hangon h "Helló" azt szaladt már ahhoz a lányhoz akit nem "bírunk", ugyanis annak a szutyoknak most "pasija van" azt azon pörögnek. Egész nap le sem szart, megsem kérdezné mi a bajom csak órák után szalad oda a padjához annak a csajnak és beszélgetnek h "Júúj mit mondott a pasid ez meg az" Persze ezt a bizonyos csajt(bocsi ha már tök értelmetlen)Ő IS kibeszéli a háta mögött.. suliban mikor sétáltunk úgy érzetem h én ott tök felesleg vagyok mert csak 2-en beszélgettek.. Most megírtam neki h lesem szart meg stb, és erre az volt a kifogása mert hogy én nem köszöntem vissza.....


Nagyon unom már a 2színűségét, és bocsi ha picit értelmetlen meg a helyesírási hibákért is!

13/L


2011. szept. 17. 10:23
 1/5 anonim válasza:

Nekem is volt már részem ilyenben. és ha tényleg a barátnőd akkor hamarosan rá fog jönni, hogy hülyeséget csinál, hogy nem foglalkozik veled és bunkózik. És ha mégsem akkor meg ne foglalkozz vele, igazán nem is a barátnőd ha egy másik "barátja" miatt leszar. remélem tudtam segíteni. :)

15/L

2011. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most beléptem a facebookjába(nem feltörtem) és hát olyan jól tudnak egymásnak sziveket küldeni... Eldöntöttem többet az ilyennek nem leszek a barátnője. Köszi azt az 1 válasz!:D
2011. szept. 17. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:

írd a barátnőd nevében a másik csajnak egy üzenetet hogy gebedjen meg és nem lehet ennyire csicska hogy hagyja magát kihasználni és röhög körbe :D


addig se látod őket együtt :D

2011. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó de gonosz vagy :DD
2011. szept. 17. 15:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Csak ezzel az lenne a gond, hogy tudnák mind a 2-en h én vagyok, mert az a szutyok egyből rám gondolna, volt LB-m pedig tudja h tudom a jelszavát.. :D
2011. szept. 17. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!