Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ahányszor áthív magához,áthívja az olyan barátnőit,akiket nem is ismerek,és van,hogy nincs is hozzájuk kedvem.Nagyon ritka az,mikor úgy hív át,hogy mást ne szervezne be.Ha meg akarom beszélni vele,akkor mindig azt mondja,hogy "ne legyek már ilyen".Hogyan tudnám mégis megbeszélni vele?
2011. máj. 17. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy!Ha ilyen "barátnőd" van nincs nagy értelme idegeskedni érte.Egyszóval le akar passzolni.Un téged.Keress mást,ne legyen olyan fontos neked ha ő úgymond le se sz.ar téged :D Ha olyan tipikus jó barát,régi ismerős akkor is hiszen ha így viszonyul hozzád és még megmagyarázni sem akarja ennek az okát akkor ez nem barát...
2011. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg olyan tipikus régi ismerős,10 éve vagyunk "barátok".Viszont nem értem,hogyha un engem,akkor miért keres meg mégis szinte minden nap?:/
2011. máj. 17. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
"Menőzni" akar előtted az új barátaival esetleg?
2011. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele! "Figyu, én most kettesben szeretnék lenni veled!"


Ha megint "ne legyél ilyen" , akkor szerintem nem érdemes vele próbálkozni, ha nem hallgat meg.

2011. jún. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot!:)

Már megbeszéltük,minden rendben van:)

2011. jún. 13. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!