Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy régebben anyum régen eléggé jól keresett és sok mindent megkaptam.már akkor állandóan beszólt a barátnőm[akit egyébként imádok,meg szeretek,de ez már idegesít],hogy én biztos nagyon gazdag vagyok mert converse cipőbe járok.ez akkor még annyira nem is zavart.

Most anyum fele annyit keres éppen,hogy kijövünk a pénzből...így is támogatásokból ruházkodunk.Kaptam most egy új cipőt[kb 7-8hónap után végre,ezt a cipőt szerettem vna kb. másfél éve megkapni],de ezt is támogatásból meg a rokonok segítségével.Erre most beszólt,hogy én mennyire gazdag vagyok meg itt felvágok[kiírtam egy közösségi oldalra,hogy végre megkaptam.]meg mit hazudok,hogy nem vagyok gazdag...erre leírom neki azt amit ide és még utána is b*szogat,hogy ne hazudjak meg,hogy akkor honnan máshonnan lenne ruhám.

Anyám most fog másik munkát keresni a régi mellé,mert télen abból a pénzből nagyon nehezen élnénk meg,de szerintem ha ezt is elmondanám akkor se hinne nekem.

mit csinálak?:S szeretem a brtnmet,mert nagyon jófej meg kedves meg ott van veled ha gáz van,de néha nagyon fel tudja b*szni ezzel az agyamat.:(

13/L


2010. szept. 12. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért,csak ideges vagyok.:S
2010. szept. 12. 21:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Irigy lehet. Nem is igazi barát az ilyen. Lehet, hogy bár rossz az anyagi helyzetetek, anyukád mindent meg akar adni neked, így nem látszik kívülről a változás. Lehet, nem hiszi, hogy ennyit költenétek ruhára, ha tényleg így álltok, mert nekik más az értékrendjük a családjában.
2010. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen bunkó. Hagyd rá! Enyém is mindig evvel jön, hogy én mennyire gazdag vagyok. Jó, anyámék jobban keresnek az átlagnál, de megközelítőleg sem vagyunk gazdagok...:)

Amúgy meg mért ne hordhatnál Converset? Legalább nem kell 1-2 havonta új cipőt venni, és márha kínait vennél, akkor úgy kéne...


13/L

2010. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat:)

igazából nagyon rendes meg jó barát,csak vannak ilyen időszakai. szóval régebben nagyon jóban voltunk,de mostanában már nem nagyon van közös témánk.

régebben szidta az egyik bulizós barátnőmet,hogy mit jár bulizni meg beb*szni folyton.most meg mit mesél,mitcsinált nyáron? volt 3-4 buliba így a nyár végén és smárolt egy sráccal akit végül dobott,mert nem szereti...

ezt a kínais converse-s dolgot én is mondtam neki,de akkor se hisz nekem.:S meg szidja a converse-t közben neki is volt egy[igaz,használtan vette 7ezerért] és addig hordta amíg le nem roh*dt a lábáról.

Beismerem,nekem van 7 converse tornacsukám,de ez már 3 éve gyűlik és volt amit karácsonyra meg szülinapra kaptam szóval nem csak úgy...ezért is folyton kapok...:(

2010. szept. 12. 21:21
 5/7 A kérdező kommentje:
na ma már kicsit megenyhült...:)
2010. szept. 13. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el nem fog változni, később csak rosszabb lesz.
2010. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma már nem szólt be semmit.:D

idén úgyis ballagunk és 99%,hogy nem ugyanabba a suliba megyünk szóval kb hetente találkozom majd vele.Akkor szerintem nm fog beszólni. vagyis remélem...

2010. szept. 14. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!