Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodom ilyen ritkán?

Miért álmodom ilyen ritkán?

Figyelt kérdés

Kb. havonta csak egyszer tudok csak álmodni. miért van ez?

16/L


2009. ápr. 5. 14:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

érdekes... én mindenre emlékszek amiről álmodtam sajnos a rémálmokra is de azok a legjobbak horrorfilm szerű a többi meg amolyan rózsaszín felhő.engem IDEGESÍT

egyszer arra riadtam fel hogy az egyik FPS játékban amivel játszani szktam fejbelőttek"-.- akkor majnem befstam:)

2009. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem álmodsz ritkán, mert amikor alszol, álmodsz is, nálad annyi lehet csak, hogy ritkán emlékszel arra, hogy mit álmodtál. Ennek több oka is lehet, valószínűleg olyan alvásszakaszokban szoktál felébredni, amikor éppen nem álmodsz. Hogy mennyire függ össze a mély meg kipihent alvással, azt én nem tudom, mert én mindig emlékszem legalább arra, hogy álmodtam, de gyakran emlékszem arra, hogy mit (sőt, volt olyan, hogy minden aznap éjjeli álmomra emlékeztem), és mégis kipihenten ébredek, ha eleget aludtam, és mostanában zömében eleget tudok aludni.
2009. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is nagyon ritkán szoktam álmodni, de most hogy végre a sulinak és kevesebb feszültség néha-néha álmodok :D
2010. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!