Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 27é nő vok. Nagyon ritkán...

27é nő vok. Nagyon ritkán álmodom talán 1 hónapban 1x, de akkor is csak rosszat, bőv. Lennt. Körülöttem mindenki nap mint nap álmodik én miért nem?

Figyelt kérdés
Ha halál történik a családban sokszor hallom h ez ezt, az azt álmodta, én soha bármennyire is szerettem és szinte legközelebb álltam hozzá, semmilyen érzelmi dolgot nem álmodok. 8 év után született meg a lányom nagyon vártuk, mégsem álmodtam még róla soha, sem terhesség alatt, sem most, mindenki mesélte(kismamák anno)hogy megálmodta, meg ilyenek, én miért nem??? Csak a férjemmel álmodok de csak rosszat! Hogy meghal, megcsal....pedig átlagos házaspár vagyunk, jól élünk szeretjük egymást!
2010. jún. 3. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenki álmodik, minden éjszaka többször is. Attól függően emlékszelaz álmaidra, hogy az álomfázis után mennyire hamar ébredsz fel. Ha mélyen alszol utána, akkor nem fogsz álmodni. Persze, ha rosszat álmodsz akkor hamar felébredsz és emlékszel rá. Az álom az agy természetes "rendszerező" folyamata mindenkinél megvan, mérhető alvás közben. A napi emlékeket renszerezi a memóriába, tehát ha megcsalásról álmodsz, akkor az ott van az agyadban valamiért, csak álmodban "veszed elő".
2010. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezek szerint álmodom?...csak nem emlékszem?
2010. jún. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!