Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodom ilyen ritkán?

Miért álmodom ilyen ritkán?

Figyelt kérdés

Kb. havonta csak egyszer tudok csak álmodni. miért van ez?

16/L


2009. ápr. 5. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert mélyen alszol. Ez viszont jó, mert így jobban pihen a szervezeted, pihentetőbb az alvás.
2009. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Minden éjszaka álmodsz, többször is. (Mindenki alvásában van REM szakasz) Csak nem emlékszel rá.
2009. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát nem tűnik fel, hogy mélyen aludnék..
2009. ápr. 5. 15:04
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szia... Én is ugyanígy vagyok vele, nem tudom, ritkán álmodok, s én se alszok olyan hű de nagyon mélyen, vagy, ha mégis, akkor nem tűnik fel, hogy nagyon kipihenném magam közben... :S
2009. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
az emberek mindig álmodnak,sokszor van,hogy éjszaka felkelnek rá,de reggel már nem emlékeznek semmire...én is nagyon ritkán emlékszek az álmaimra...
2009. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez tényleg így van, mindig álmodsz, csak másnapra elfelejted. Én is így voltam ezzel, ami azért zavart, mert álomnaplót vezettem/vezetek, és így elég nehéz lett volna.


A jó módszer: lefekvés előtt arra koncentrálni, hogy fogsz álmodni, ezen gondolkozz kb. 5 percig, és tutira emlékezni fogsz másnap.

2009. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

mielött elalszol álmodozz!:D

Minden embernek meg van hogy neki mennyi szükséges ahoz hogy kipihenje magát. Ezért van az hogy hiába alszol sokat csak fárattabb leszel. Ha eltalálod azt az időt hogy neked mennyi elég akkor emlékezni fogsz az álmodra;)

2009. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

én is vagyok de én kifejezetten örülök neki mert nagyon mélyen alszok! ha nagy vihar van éjszaka reggel a többiek mindig mondják húúúú ez a villám itt csapott be meg milyen hangos volt én meg azt se tudom hogy egyáltalán volt vihar xd!és abban is előnyös hogy amíg másnak minimum 8 óra alvás kell nekem vagy esetleg még másnak is elég csupán 4 óra (MÁR TESZTELTEM)

és tényleg az ember nagyon sokat álmodik egy éjszaka csak elfelejti az ember!

2009. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
az van hogy minednki álmodik csak az agy kizárja a nem fontos dolgokat és arra nem emlékszünk - bigi órán tanultam :S
2009. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én addig nem emlékeztem az álmaimra, ameddig be nem szűntettem a lefekvés előtti spanglit
2009. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!