Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félsz az utcán? (kérdés túl...

Félsz az utcán? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
el tudod magadat engedni, eltudsz mélyedni a gondolataidba? Ha megy mögötted vki őt figyeled?
2011. júl. 8. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 02:32 vagyok

Úgy kerülöm el őket, hogy ha meglátom észre veszem mekkora egy suttyó pszichopata állat és átmegyek az út másik oldalára, vagy szépen hátat fordítok és elmegyek másfele. Ennyi.


Az úgy volt, hogy akkor 15 éves voltam. A szomszéd városba álltam a buszmegállóba. Jött egy autó elkezdtek fütyülgetni meg hasonlóak. Én akkor már fogtam a telefonomat. Megálltak az út másik oldalán, nyitva hagyták a felém nyíló hátsó ajtót és kiszállt 3 benga állat. Elkezdtek felém araszolgatni és nagyon sugdolóztak. Én pedig neki álltam felhívtam az anyámat és mindennek elmondtam a leírását hol vagyok hogy néznek ki, különös ismertetőjel, autó színe márkája, állapota stb. Csak pár lépés választott el engem tőlük. Nagyon féltem, de csak mondtam és mondtam.. Ők pedig észre vették magukat, voltak annyira intelligensek felfogni hogy ha akkor hozzám érnek vagy megpróbálnak betuszkolni a kocsiba 2 órába nem telik megtalálják őket (és szerencséjük lett volna ha a rendőrök). Mint akik jól végezték dolgukat kussban eltakarodtak.

(A telefon másik végén anyu írta amiket mondtam neki)

Szerintem én lényemből fakadóan vonzom a gonosz embereket. Kislány voltam amikor ültem a buszon oda jött hozzám egy nő lenyomott egy pofont és mint aki jól végezte dolgát leült. Rengeteg szemtanú volt, hívták a rendőrséget és mint kiderült a nőnek pszichiátriai gyógykezelésre lenne szüksége de nem ment be a kórházba ezért nem kapta azt meg.

Szóval a szüleim is meg tanítottak 1-2 dologra.

2011. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ismerős környéken vagyok,nem félek. És nappal se szoktam félni amikor sok az ember...De voltam mát durvább környéken és olyankor rám tör a paranoia,eleve van egy kés a táskámban,és nem megyek ilyen elhagyarott helyekre,csak ott megyek ahol van világítás stb. Meg tényleg magabiztosan kell menni,nem folyamatosan hátratekingetni mert megérzik ha fél az ember. Na és persze jó kondiban kell lenni,az sosem árt. De mondjuk sok filmet láttam már lehet h attól vagyok para:D Engem is leszólítgatnak a barnább bőrű emberek de meg lehet szokni és az ember észreveszi,hogy ki az akinek csak a szája nagy és kitől kell igazán félnie és akkor jobb ha gyorsan elhúzol. És tényleg figyelni kell,hogy merre mész és mobil ott a zsebedben az megnyugtat. Amikor ilyen ismert útvonalon megyek nappal akkor el tudok mélyedni a gondolataimban, vagy megfigyelem az embreket...de általában inkább parás vagyok..
2011. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!