Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fáj ennyire? (kérdés rövid)

Miért fáj ennyire? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Volt legjobb barátnőmről van szó.

Egyre rosszabb volt a kapcsolatunk, lesz*rt, egyedül hagyott, kibeszélt engem.. sokszor megbocsátottam neki. Aztán szilveszter körül teljesen átvert, akkor úgy döntöttem elég volt nem kell ilyen barátnő nekem. Utána suliba néha beszélgettünk elvoltunk. Ma egyik órán elkezdtünk beszélgetni és mint kiderült már nem tart vagyunk legjobb barátnőnek(legalábbis úgy tűnik).. és most esett le mennyire fáj a egész :( Hogy tudom ezt feldolgozni? Ki járt még így?


2011. jan. 10. 17:17
 1/1 anonim válasza:
100%
Amí suliba jársz, lesz pár ilyen.Aztán majd elfelejtitek a dedós dolgokot, és felnőtt ként viselkedtek.
2011. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!