Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félsz az utcán? (kérdés túl...

Félsz az utcán? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
el tudod magadat engedni, eltudsz mélyedni a gondolataidba? Ha megy mögötted vki őt figyeled?
2011. júl. 8. 21:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
hát ez attól függ milyen környéken vagyok, és mikor. sötétedés után egyedül, szinte mindenhol vélek.. ezvan :)
2011. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én nem. régebben mikor kisebb vtam sokszor féltem mert olyan környéken lakunk ahol naponta huznak le v vernek össze vkit de már az évek alatt megszoktam és hidegvérrel végigsétálok éjjel a 8. és a 20. kerületen ugyanugy. még ilyen 12évesen vt h engem is elkaptak és kiraboltak de azota már az ismerettségem és a beszédkészségem nött annyira h ilyen nem fordul elö hálisten:D
2011. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nyíregyházi vagyok, az a problémám hogy barnább emberek már sokszor leszólítgattak és rámtör a paranoia egy kisebb sétafika is gondot okoz (havi max. 2-szer szólítanak le és szerintem nagyon ijesztő:( )
2011. júl. 8. 22:13
 4/13 anonim ***** válasza:
azagond h ha parázol azt látják és simán ki tudják használni. meg kell 'tanulni' full természetesen venni mikor eljön vmi sittes banda és akk nem szurnak ki maguknak ha meg igen akk is nyugiba lazába haverkodva kell lebeszélni a dolgokat
2011. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én se nagyon

de ez gyerekkorból maradt szerintem mikor beszól valaki hogy mit nézel vagy a cigányok állítanak meg ilyenek miatt még most is kicsit feszengve megyek az utcán,

de ha fülhallgatóval megyek akkor sokkal jobb az olyan mintha elzárna a külvilágtól.

2011. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen,de én a szobámba is :D:S
2011. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nappal nem. Nappal sehol se félek. Már volt, hogy 8. kerület leggyönyörűbb mellékutcáiba kellett bekanyarodnom, a putriba a suttyók közé. Azt hiszed érdekelt? Nem. Mennem kellett ezért mentem is. Szépen előre néztem, az utat figyeltem nyugodtan elértem a célomat.


Sötétben.. Hát eléggé, de még az itthoni utcákon is (kis város, ráadásul a kertváros részén, nagyon jó környék), szerencsére mindenre felkészülten vágok neki az esti utaknak. De minden apró neszre oda kapom a fejem. Mielőtt besétálnék egy utcába jól megnézem. Próbálok mindenre figyelni. Ahol nem ég semmilyen lámpa oda inkább nem megyek, akkor se ha túl nagy a kerülő.

Már szerencsésen kikeveredtem üldözésből, autóba behúzástól, fojtogatásból, pofozásból, lökdösésből, fenyegetésből. Már volt, hogy fényes nappal az utcán ráncigált végig egy srác és senki se törődött vele. Gondolom azt hitték poén. Végül 1 nő kijött a házából, hogy fejezzük be a hangoskodást mert a férje éjszakás volt és kihívja a rendőröket ha nem megyünk el onnan. Aztán észre vette hogy a gyerek csuklóját már véreske karmoltam és hogy úgy remegek mint valami epilepsziás. Szerencsére a nő olyan erélyesen szinte rávetette magát a srácra, hogy elszaladt. Nekem előtte annyira szorosan fogta a kezemet, hogy nem tudtam elmenekülni, vagy megakart erőszakolni vagy elakart rabolni és voltam úgy 13 éves.

Szóval így az idők folyamán magamtól rájöttem, hogyan tudok megmenekülni.

Rengeteget olvasok viselkedéskutatást, pszichológiát, szociológiát és egyéb hasznos kutatásokat, cikkeket, közleményeket.

Szóval felismerem a beteg embereket akik akár agresszív megmozdulásokra is képesek, így elkerülöm őket jó messziről.

2011. júl. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és mégis hogy kerülöd el ha szembe jönnek veled?
2011. júl. 9. 07:50
 9/13 A kérdező kommentje:
Autóba berántás?:O
2011. júl. 9. 07:51
 10/13 anonim ***** válasza:
hát faluba lakom ezért nem félek, sötétben már nem meélyedek el de a városba mindig figyelek akármilyen napszak is van
2011. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!