Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezdtetek? (baromira nem...

Hogy kezdtetek? (baromira nem rövid a kérdés. )

Figyelt kérdés
szeptemberből megyek középiskolába és igazából nagyon parázok hogy ha valamit elcseszek kezdéskor akkor kiközösítenek stb. hogy kezdjek milyen legyek hogy jó arc legyek?
2011. júl. 22. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha magadat adod. Felesleges megjátszanod magad az elején, előbb-utóbb úgyis kijön az igazi személyiséged.
2011. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad, hidd el, ha megjátszod magad, azzal nem mész semmire. Biztos, hogy lesznek majd az osztályodba veled egyformán gondolkodó, és ugyan azt szerető emberek :) Sok szerencsét a középsulihoz! :)
2011. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
totál így áltam hozzá. kicsit átalakult a szemlyiségem azóta de megjátszani nem tudod magad .mikor sok dolog spontán jön..
2011. júl. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozok az előzőkhöz, ne színészkedj, átlátszó és szánalmasabb mint az a bénázás ami belőled jön.

az idióta rajcsávóknak meg sehogy sem fogsz megfelelni és nem is érdemes.


a kérdésből viszont az látszik hogy társaságfüggő vagy, ezért félsz annyira. szerezz barátokat az iskolán kívül, az talán majd megnyugtat

2011. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
jah, igazuk van, de lenne még vmi; ne is próbálj szerepet betölteni, ne hogy elkönyveljenek. csak légy laza, ne parázz!
2011. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat mindenkinek ment a kezecske :D
2011. júl. 23. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne parázz, persze mondani könnyű. :) Fontos, hogy ha már megismerkedtél valakivel, ne szigetelődj el, másokkal is beszélgess, mert különben sokféle negatív jelző rádrahagadhat.
2011. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókat még csak annyival szeretném kiegészíteni: a legjobb módja, hogy elkerüld a kiközösítést: barátkozz bátran az osztályban, már az első naptól kezdve! Ha részévé válsz a társaságnak, akkor nem tudnak kiközösíteni, hanem már be is fogadtak! Tényleg ne szigetelődj el, mert akkor van esélyed a kiközösítésre.
2011. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 10 deka farhát ***** válasza:
Én pl. kapásból késtem fél órát az első napon, de az acélbetétes bakancs és a kakastaréj is hatott keményen... :)
2011. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!