Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül tényleg képtelen...

Egyedül tényleg képtelen vagyok megváltozni?

Figyelt kérdés

Ez a pár mondat, amit olvastam valahol, tette fel bennem a kérdést...:


"Radikális változások kellenek. A mély vízben tanulsz meg igazán úszni. Ehhez pedig kell egy segítő kéz, aki abba bele is lök!

De komolyan.. Ehhez szükséged van egy segítőre, aki megfogja a kezed és akár a földön ráncigálva megmutatja mi az az élet!

Ugyanis azért fogadnak el nehezen mert ott a STOP tábla a fejed fölött. Magadban kell rendet rakni, és belekényszeríteni olyan szituációkba, amibe önmagadtól sose mennél bele.

Nehezen vagy épp nem is tudsz barátkozni, téged csak azért fogadnak el nehezen mert már az első pillanattól kezdve támadó pozícióba vagy és senkit sem engedsz magadhoz közel. A fejed felett pedig világít a vörös lámpa, amit a körülötted lévők megérzése lát.



Remélem felfogható amit közölni próbáltam. Egyedül képtelen vagy megváltozni."


Ezek után kétséges lett számomra hogy megtudok változni... Mégis hol találom meg ezt az embert? Mert nem találom... Vagy mert nem tudom hol keressem.


2011. jún. 24. 17:54
 1/4 anonim válasza:

Ez az idézet nagyon jó!!!

Pont ilyesmin gondolkozok én is, mert úgy érzem, hogy változnom kell.

2011. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, ez tényleg jó idézet, most pont nekem való. Erre csak azt tudom mondani, hogy akkor lökd bele magad. Gondolom magadtól is meg tudod csinálni, csak lehet hosszabb idő.
2011. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De pont ez az. Hogy képes vagyok e magam belelökni...
2011. jún. 24. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:

komolyan ezeketz a szentenciákat magad szűlted vagy olvastad valahol?

mert alapvetően ostobaság az egész, már bocsánat


36F

2011. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!