Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami olyan irányba megváltozni picit hogy a környezetembe felkapottabb,népszerűbb személyiség legyek. Sajnos az a problémám hogy új társaságban vagy ismerősök között nem tudok úgy isten igazán feloldódni, hülyéskedni úgy érzem hogy túlságosan komoly is vagyok néha.Ilyenkor teljesen befagyok na és ezen szeretnék változtatni elég sokat csak hogyan?hogy lássak neki?
2011. máj. 25. 19:01
 1/2 anonim válasza:

én is pont igy volotam vele... Mndig megjátszottam magam és alig voltak barátaim... nem mertem a fiukkal beszélni meg ilyesmi.. és akkor elhatároztam hogy megváltozok. többé már nem félek senkitől és mindenkivel tudok önmagam lenni. szerintem próbálj önmagad lenni és akkor minden jó lesz.. (háát ez elég debil válasz de remélem segitettem xD)

15/l

2011. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne változz meg,hanem ismerd meg önmagad,és bátran mutasd is meg,hogy ki vagy!
2011. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!