Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Láttál már embert meghalni?

Láttál már embert meghalni?

Figyelt kérdés
Tehát nem halott embert, hanem hogy ott halt meg a szemed láttára. Milyen érzés volt?
2009. márc. 10. 14:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
én csak cicát eddig... szegény félix(el neveztem csendben magamnak a kis kóbort...) a karjaim közt küzdött de nem tudtam megmenteni... tavaly augusztusban valahol akkor volt... és utánna a többi cica(ők a mi cicáink voltak) ill. egy emberrel MSN-en az utolsó éjjszakáján beszéltem... agyműtét közben meghalt... egy 12 éves lány vagyok
2009. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A párom beteg volt. A végén a kórházban szólt az éjszakás, hogy készüljünk fel. Már napok óta hörgött. Egy reggel szólt, hogy itt a vég (addigra már alig lehetett érteni, azt hittem, rosszul hallok, és visszakérdeztem, mire bólintott-vagyis intett a szemével). Innentől kezdve negyed óra volt, de akkor egy örökkévalóságnak tűnt- Már nagyon régen történt, de azt a pár percet soha nem felejtem el.Sóhajtott, aztán a legerősebb sóhaj után nem jött több. A karomban tartottam, ameddig ki nem hűlt. Nem tudom leírni, a világ minden érzése ott volt körülöttünk akkor.
2009. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
Én is láttam meghalni embert,méghozzá a saját apámat.Akkor én 10 éves voltam.Dec.25-én(Karácsonykor) hirtelen rosszul lett,fulladt... Én mellette voltam,mert akkor anyukám elment telefonálni a mentőknek. Ja és a 3 éves húgommal. De mire kiért a mentő,addigra már meghalt (tüdőembólia),38 évesen. Arra is emlékszem,hogy fogtam a lábfejét,ami lila és jéghideg volt. Rá 2 évre anyukám is meghalt 40 évesen.Ő agyvérzésben. Bár őt nem láttam meghalni,csak a kórházba jártam be hozzá. :( Ennek huszon éve,de mintha tegnap lett volna.........
2012. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láttam. És nagyon szar érzés. Papót és mamát láttam.. mama, akkor halt meg, mikor én 3 éves voltam és szintisztán emlékszem rá. Papóval pedig ott ültem egész végig. Aztán nem mertem kimenni wc-re, bepisiltem. Azóta olyan nagy trauma ért, hogy csipegem a bőröm. Ez megnyugtat. És elfogok menni pszichológushoz is, mert ez nem normális, csak a trauma az trauma, ami örökkön-örökké megmarad az emberben. Főleg, ha kiskorában történik az illetőben. Úgyhogy, el lehet nyomni, de az ember soha nem lesz olyan, mint volt...
2018. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A dédimet. Mamámnál nyaraltam, ott lakott a dédi is, ment volna ki pisilni de összeesett, mamám mentőt hívott hozzá, de már késő volt, nem tudták újraéleszteni. 12 éves voltam, a dédim 93.
jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!