Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Láttál már embert meghalni?

Láttál már embert meghalni?

Figyelt kérdés

Könkrétan a halál pillanatában mit láttál rajta? Félelmet? Megnyugvást? Mondott valamit?

Ne haragudj ha kérdésemmel felkavarlak.


2010. aug. 28. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Meghalni nem láttam, de apukám arca nyugodt volt, mikor megnézhettem :(:)
2010. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam még.

De nem is akarok annyira látni.:/

2010. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Én sem láttam még, de nem is vágyakozom rá.. egyébként miért érdekel? a halál körül forognak a gondolataid? hány éves vagy?
2010. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Láttam. Ő volt a példa a következő idézetre : 'Amikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál. Halj meg úgy, hogy mindenki sírjon, csak te nevess!' Mosolygott, mi körülálltuk, és sírtunk.
2010. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
En egyszer lattam csak es vizbefulos eset volt, szoval kicsit messze volt ahhoz hogy lassam az arcat, de kis gyermeknek ez is epp eleg volt hogy kicsit felkavarjon.
2010. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Láttam leugrani 1 40körüli csávókát a 10.ről

Volt olyan h az ablakon néztem ki azt halálra szúrta a nőt a csávó. Gázolások stb.

2010. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

anya egyik barátnője ott ült az anyukája halálos ágyánál,aki éppen aludt,mert már annyira gyenge volt.Aztán hirtelen kinyitotta a szemét és teljesen kisimultak a ráncai,az egész arca szinte már szép volt.Aztán szép lassan lecsukódott a szeme.

Miután anya elmesélte én is elgondolkodtam rajta,hogy vajon mit láthatott vagy mit érezhetett,hogy ennyire "felragyogott" az arca.....de még egy darabig nem akarom megtudni.

2010. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Igen, láttam a rákos nagymamámat, bár nem közvetlenül mellette voltam. Nem lehettem ott, mert kicsi voltam, így meglestem. Teljesen nyugodtan halt meg, úgy emlékszem, megfogta anyukám kezét, és nem mozdult többé. Utána bemehettem hozzá, és adtam neki egy rajzot búcsúzóul. Úgy éreztem, örül neki, szinte láttam, ahogy mosolyog, így a temetésen sem sírtam, hanem szedtem neki virágot, és a sírra dobtam.


Nem olyan rég azt álmodtam, hogy felébredtem, és az ágyam mellett állt, és mosolyogva nézett engem, aztán gondolom álmomban visszaaludtam. Azóta nagyon hiányzik :(

2010. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

17.14-te merre laksz ha kérdezhetem?

mert ez már durva:o

2010. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

17.20

Miskolcon.

2010. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!