Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Láttál már embert meghalni?

Láttál már embert meghalni?

Figyelt kérdés

Könkrétan a halál pillanatában mit láttál rajta? Félelmet? Megnyugvást? Mondott valamit?

Ne haragudj ha kérdésemmel felkavarlak.


2010. aug. 28. 16:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

17.20-asvagyok

én is ott lakok:d avas?mert ha igen akkor megértem:D

2010. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
87%
Avason is laktam 14 éves koromig de ott csak heroinistákkal 1üt járkáltam a lépcsőházban meg sok alkoholistával. most h elköltöztünk Majláth-ra ettől kezdve láttam amiket leírtam.
2010. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Azért érdekel mert láttam most egy filmet amiben amikor meghalt az ember szintén felragyogott az arca, boldog volt és a szüleit látta. Erről hirtelen beugrott egy régen elfeledett emlékem. Még 12 évesen ott voltam amikor a nagyapám meghalt. Mama ült az ágyánál szorította a kezét és az ő nevét mondta rémülten majd sóhajtott egy nagyot és meghalt. De az ő arcán rémület volt, nem akart még szerintem meghalni. Szóval kiváncsi vagyok a valóságra, és nagyon örülök hogy sokan írtátok a nyugodságot, és a megnyugvást. Ez megerősít a hitemben.

Várom még a további válaszokat is, örülnék ha olyanok is írnának akik valami ilyen helyen dolgoznak. Mondjuk kórház vagy öregotthon.

2010. aug. 28. 19:48
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is óhajtok.
2010. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira kivancsi vagy latogass el a nothingtoxic.com ra ot van mindenfele.. felakasztott emberek.. olyanok akik kiszoknek az ablakon vagy egy kocsi ele vagy csak siman meghalnak:) es meg 1 csomo vicces videot is talalsz
2010. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Félreértetek. Nem arra vagyok kiváncsi milyen egy hulla, hanem hogy milyen az ember az utolsó pillanataiban. Nem az a kérdés hogy láttál-e halottat hanem hogy voltál-e ott amikor embert meghalt.
2010. aug. 28. 20:49
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"A szuletesnek ideje van, a halalnak ideje van!"

Sajnos ezt nagyon sokan nem fogadjak el, pedig amikor elfogadnank ezt, hogy egyutt elunk a halal gondolataval, akkor mar nem fog "ijesztokent" hatni Rank.

En foglalkozom emberekkel, igy tudom, hogy a legtobb esetben az a problema, hogy felnek a halaltol, s nagyon sokszor eppen emiatt van az, hogy "nehezen" halnak meg, es csak a felelmet, a rettegest lehet leolvasni a szemebol, felnek aludni ejjel, mert felnek, hogy almukban fogja Oket erni a halal.

mas lesz a tekintete annak, Aki termeszetes halallal megy el, mas, Akit varatlanul er a halal /baleset,gyilkossag stb/ es mas, Aki "ragaszkodik" a fizikai sikhoz, es nem akar elmenni!

En egy orvos bartomnak "segitettem" abban, hogy eltudjon menni es ne feljen.

Boldogsag ult ki az arcara, es nyugodtan halt meg.

Egyutt kell elnunk azzal a gondolattal, hogy "atutazok" vagyunk, s ha lejottunk, akkor vissza is kell mennunk, ez

a termeszet torvenye!

2010. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 BandSz válasza:

Egyszer reggel szokásos vonattal mentem be a suliba, és Rákoscsaba állomás előtt nem sokkal elütött a vonat egy embert, így én már csak a megmaradt cafatokat láttam, de eléggé megmaradt bennem :/

16/F

2010. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Én élőben nem láttam még ilyet (nem is nagyon szeretnék), de van egy olyan sorozat, hogy a Csodálatos emberi test. Annak az utolsó része egy rákos férfit mutat be a haláláig... Eléggé szomorú =(
2010. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én egy szétcafatolt hullát láttam amit vonat ütött el még 12-13éves koromban lehetett...szörnyű volt:/
2010. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!