Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Láttál már embert meghalni?

Láttál már embert meghalni?

Figyelt kérdés
Tehát nem halott embert, hanem hogy ott halt meg a szemed láttára. Milyen érzés volt?
2009. márc. 10. 14:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Az anyukám már látott sajnos nagyon sokat, amikor kórházban ápolt oregeket. Én még nem láttam embert meghalni, csak haldokolni és az is nagyon szornyu volt.
2009. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos többet is. Minél közelebb áll hozzád annál szörnyűbb. És ami nagyon durva hogy ott fekszik egy test ami egyátalán nem emlékeztet már szerettedre. Nem tudom más hogy van vele de én arra a testre már képtelen voltam úgy nézni mintha a nagyapám vagy az apám lenne. Akkor kezded kapisgálni hogy elment, nincs többé, érzed a hiányát.

Idegent is láttam meghalni szörnyű volt, de hazudnék ha azt mondanám lelkileg megrázott.

2009. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Hál' istennek még nem, és szerencsére csak egyszer láttam halott embert, igaz, ő nem a rokonom volt. De szörnyű lehet.
2009. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésedre a válasz, nem, nem láttam még embert meghalni, csak haldokló embert láttam.
2009. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Mikor az inzenzíven feküdtem, behoztak túllőtt nőt. Nem volt magánál, 2 nap múlva meghalt. Mivel végig kábult volt, agóniája nem volt.
2009. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
még nem,és nem is szeretnék...
2009. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én gyereket láttam meghalni - elég borzasztó volt..
2009. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
láttam. közúti balesetnél a mentők mérgesen dobták el az infúziót, akkor tudtam, h vége. elég durva volt.
2009. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Idősek otthonában dolgozom, és ott elő szokott fordulni... Sajnos hozzá kell szokni ehhez is. Mindenkit nem sirathatunk meg, abba belebolondulnánk, de volt már olyan esetem, hogy sírva mosdattuk és öltöztettük fel.Szerintem egy gyerek halálát látni sokkal borzasztóbb lehet,mert az időseknél valahogy úgy van az ember, hogy 80- 90 -100 évesen már természetes ,és megváltás is lehet valahol. De egy gyerekhalált én se hiszem hogy egyhamar fel tudnám dolgozni...Még az se vigasztalna ilyenkor , hogy " már legalább nem szenved"...
2009. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
kórházban dolgozom, így láttam már sokat. sokféle embert és sok féle halált. gyerekek és fiatalok halála rettentően kiborit, - szerencsére ilyet nem sokat láttam, de amit láttam, napra pontosan név szerint emlékszem, még arra is mit viselt éppen - 15 év után is azt mondom, ezt nem lehet megszokni. persze az ember tűrtőzteti magát, de a fejemben ott marad a történet és napokig nyomaszt. Idősebbek és egész idősek halálát könnyebb elfogadni, talán azért, mert ők már megették a kenyerük javát, és valahol ez az élet rendje.
2009. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!