Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha mást nem lehetne tenni,...

Ha mást nem lehetne tenni, akkor ennétek embert?

Figyelt kérdés
Nem azért mondom de ha nem lehetne semmit se enni, és lenne egy társam akkor... háát ti szerintetek? ( lakatlan sziget vagy akármi helyen ahol nincs ennivaló)
2011. szept. 10. 16:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Hogy te mekkora hülye vagy!
2011. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

amúgy is vegetáriánus vagyok,szóval állatot sem eszek,nemhogy még ilyen jusson eszembe!

egy lakatlan szigeten is vannak növények amúgy,sőt Crusoe regényében még kecske is volt....

2011. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem. Ha megeszem, akkor se lesz utána mit ennem.
2011. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az izomvesztésnél minden jobb, úgyhogy simán.
2011. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Halászni, gyűjtögetni attól még lehet...kókuszdió meg mindig van. Szóval nem.
2011. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

az első biztos nem olvasott Bibliát. a Szentírásban szó van a jeruzsálemi templom első és második lerombolásáról.

akkor az ellenséges katonák körülvették Jeruzsálemet, és kiéheztették a várost. történetírók írtak arról, hogy az emberek megölték egymást, ha eldugott élelemet gyanítottak egymásnál. volt, hogy pecsenyeszagot éreztek meg valahol, betörtek oda, és egy asszonyt találtak, aki a saját gyerekét sütötte meg.

az extrém éhezés elvette az eszüket, ráfanyalodtak egymás húsára. olvastam ukrajnai esetről is, amikor Szt?lin elhozatta onnan még az eldugott vetőmagot is, az emberek gilisztát ettek, fakérgeket, és minimum egy asszony a legkisebb gyermekét megfőzte a többi gyermekének. a kétségbeesés elvette a józan eszét.

ne ítélkedj, amíg nem olvasol, de átélni ne akarjad, amit ők átéltek.

vagy biztosan emlékszel a hegymászókra is, akik míg meg nem mentették őket, halott társukból fogyasztottak.

szóval nem h?ly e kérdés, amit feltett a kérdező, sajnos megtörtént eset van bőven

2011. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem, inkább meghalnék :S
2011. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Extrém élethelyzetekben, amikor már ténylegesen a túlélés a tét, durván átértékelődik az emberek értékrendje, aminek amúgy egyebek közt biológiai okai vannak (az agyunk túl akar élni, ezért szinte bármire képes "rávenni minket"), szóval így nehéz ezt megválaszolni.

Jelenleg úgy gondolom, attól függ, ki lenne az a "társ" (avagy potenciális élelmiszer), akivel ott rekedtem, ő milyen állapotban van (él, haldoklik, meghalt, él és éhesen feni rám a fogát, stb) és mennyire lenne biztosra vehető az éhhalál. De igen, szerintem részemről teljesen elképzelhető, ha a körülmények olyanok.

2011. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nem olvastátok az Életben maradtak című könyvet, film is lett belőle. valós, megtörtént eset, egy az Andokban lezuhant repülőgépről.nagyon megrázó és elképesztő, de mégis van ilyen...
2011. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Elég furcsa ebbe bele gondolni. Az is milyen már hogy megeszem a társam?? Ha lehet azt mondani akkor megalázó vagy nem tudom mi erre a helyes szó. Nekem az is számít hogy ki lenne a társam. Ha egy rendes ember és nem a családom akkor megenném. Én nem mondom azt hogy minden részét, de max a karját meg a lábát. Legalább hogy egy kicsit is éljek. De azért ez már durva hogy valaki a gyerekét süti meg. Háát milyen dolog az??
2011. szept. 10. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!