Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Találok valaha olyan embert...

Találok valaha olyan embert aki megfelel nekem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen eddig akiket megismertem senki nem felel meg nekem! mind nyomorék f@sz...legalábbis az én szememben

akiket egykor bírtam végül azokban is csalódtam...itt nem párkapcsolatrol van szó hanem barátokról...

Nem tudom... egyszerűen senki nem elég jó nekem...

19 F


2011. júl. 12. 23:53
 1/6 anonim válasza:
milyen embert keresel? mindig a belső legyen a fontos!!
2011. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igazából elég sok "elvárásom" van ... amihez a külső is hozzá tartozik azért...de nyílván a belső is...

De legnagyobb gond azzal van, hogy olyan életfelfogású meg életcélú emberre van szükségem amilyen én vagyok, csakhogy szerintem az ilyen elég ritka...(inkább nem részletezném)


Am nyílván nem azt várom, hogy itt gyik-en találjak ilyet ...meg nem nagyon szoktam ide írni, de most gondoltam írok...

2011. júl. 13. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Adj nekünk egy esélyt ;) Írj néhány dolgot az életszemléletedről, hátha vannak itt hozzád hasonló emberek.
2011. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fanni1995 válasza:

Lehet hogy csak egyszerűen rossz helyen keresel, vagy még nem jöttek el azok az emberek akikre vársz... : )

16L

2011. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok, kíváncsian várom a feltételeket


00:18

ezzel egyetértek, jobb túllátni magunkon

az új médiatörvény keretében az már nem csúnya szó :D de a szarvast meg a szarkát nem engedi

2011. júl. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de. csak vannak helyek ahol nem
2011. júl. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!