Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Láttál már embert meghalni?

Láttál már embert meghalni?

Figyelt kérdés
Tehát nem halott embert, hanem hogy ott halt meg a szemed láttára. Milyen érzés volt?
2009. márc. 10. 14:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
14évesen láttam ahogy a bérház alatti diófánál halálra késeli a volt férj az exét. lényegében nem volt ledöbbentő és meglepő se csak váratlan alkalomkor néztem ki az ablakon.
2009. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem, még egyszer sem.
2009. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám rákban halt meg, ott voltunk mellette mind a három gyereke és apu. Hetek óta szörcsögősen vette a levegőt a tüdejében felgyült folyadék miatt. Halála előtt 10 perccel kiküldte a nővérem gyerekeit, és elmondta még nekünk hogy mennyire szeret minket. Aztán behúnyta a szemeit, és sóhajtott egy nagyot, majd lassan kifújta, és ez volt az utolsó . De ez az utolsó nem szörcsögős, hanem teljesn tiszta sóhaj volt. Nagyon megrázott mindannyiunkat, úgy a betegség, mint ez az elmúlás. Azóta sem tudom megmagyarázni, honnan tudta hogy pár perc múlva meghal, és fizikailag mi változott, amitől tisztán sóhajtott. Iszonyat élmény, azóta sem dolgoztam fel az elvesztését. ili
2009. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
láttam már sajnos 13 éves voltam és egy ismerősöm volt... Rossz volt hogy nem tehettem semmit... Meg utána amit a hullások csináltak a testtel na az volt a legrosszabb...
2009. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen láttam, 7 éves voltam. Kissé megviselt, de túléltem. De azért nem kívénom senkinek sem hogy ebben a látványba részesüljön, főleg olyan fiatalon.
2009. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Láttam, és azt sem tudom megmondani hányszor, de valószínűleg 100 fölött, mert már több mint 30 éve mentőzöm.

A tömeges, és a gyermek a legrosszabb :-(

2009. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerencsére nem láttam még embert meghalni.

Eddig még csak 2 macska halálát láttam, de már az is borzasztó volt. Az egyik a saját macskám volt és egy kutya tépte szét, a másikat egy autó ütötte el, és fél percig dobálta magát az aszfalton mielőtt kimúlt. Rettenetes látvány volt :-(

2009. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
én végig néztem apám haldoklását.Akkor 10 éves voltam. Még most is kiráz a hideg,ha arra a napra gondolok.Utolsó szavai hozzám:bocsánat,hogy adtam egy pofont,NEHARAGUJD.Utána magához ölelt. (aznap reggel kaptam tőle egy fülest,mert vissza beszéltem). Anyámnak azt modta akkor,hogy nagyon vigyázzon rám.(MINTHA TUDTA VOLNA,HOGY LEJÁRT AZ IDEJE)Rá 2 évre anyám is meghalt.(12 éves voltam). A húgom pedig 5 éves volt.Nem volt könnyű átvészelni.Még mindig nagyon hiányoznak,pedig már felnőtt lettem.Új családom van,gyermekeim és férjem.(most is könnyes szemmel írok e sorokat.) :(
2009. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

mehalni nem csak összeesni(egyik osztálytársamat)..de nekem nagyon xar volt :S

A többi osztálytársam meg röhögött az egészen :S

2009. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Meghalni nem láttam, de halott embert már igen :S Nem volt vmi kellemes dolog...
2009. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!