Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Meghülyülök

Mit csináljak? Meghülyülök

Figyelt kérdés
Kezdek befelé fordulni.Régen engem nagyon sokan és sokat cikiztek a súlyom miatt,meg hogy ronda vagyok.Nem értem ha sminkelem magam és nem vagyok kövér akkor miért mondják?Miért akarnak engem megbántani?:'( Nagyon frusztrárlt vagyok.Egy szt nem tudok anyával normálisan váltani.Most is az öngyilkosságon gondolkodom.Az a gond hogy még van nagyon sok dolog ami fáj de nem tudom leírni mert nagyon nagyon sok.De nagon fájnak a dolgok.Nagyon érzékeny vagyok.Már 3 éve küzdök.Minden napom ugyanilyen.Minden reggel úgy kelek hogy ronda vagyok.Nem szeretnék élni! Segítsetek!!!
2011. febr. 26. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Az a legroszabb hogy én mindig mindnkihez odamegyek,megkérdezem mi a baj miért szomorú.Bezeg ha nekem van bajom leszarják!!:(
2011. febr. 26. 12:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagyon rossz, hogy nem szereted magad. De nem jó így élni. Ne marcangold magad még jobban szét. Én egyszer úgy keltem fel, hogy mostmár nem érdekel, hogy nem vagyok olyan szép. Onnantól kezdve nem problémáztam én sem a külsőmön.

És ne akarj mindenkinek megfelelni! Ha nem foglalkoznak veled sz.rd le szó szerint! Ugyanúgy hagyd őket, mint ahogy téged is békén hagynak az ilyennel aki lesz.rja mások érzéseid azokkal nem szabad foglalkozni.

Írtad, hogy duci voltál de lefogytál és még most is csúfolnak. Na és? Lefogytál. Ehhez nagy lelki erő és akarat kellett, hogy lefogyj és sikerült is. Akik meg csúfolodnak még most is azok bizonyára irigyek, hogy neked sikerült. Ne hagyd, hogy elvegyék a maradék energiádat is! Nem éri meg. Ne hallgass rájuk, csak magadra. És bízz magadban, mert ez a fontos igazán. TE is értékes vagy, és biztos vagyok benne, hogy nagyon sok olyan tulajdonságod van ami szerethető! Fókuszálj ezekre. Ne a rosszat lásd meg magadban, hanem a szépet és akkor jobban fog menni a magad elfogadása:) És ha önmarcangolással töltöd a maradék idődet? Az mit old? (gondolkozz el ezen) A válasz: SEMMIT! nem old meg! De tényleg semmit. Mire jó ez? Hogy depressziós leszel , és nem akarsz senki közé menni. Nem jó választás. Helyette foglald el magad valami értelmesebb, hasznos dologgal. Nézz valami filmet , menj el sétálni, kirándulni. Vagy kezdj el valami hobbit, pl rajzolás. Ha a rajzolás nem megy akkor se légy csalódott mert megpróbáltad és új élményekkel gazdagodtál.

Úgyhogy fel a fejjel, biztos vagyok benne, hogy ezektől márcsak jobb lehet neked. De ezt neked is észrekell venned.

Összefoglalva:NE adj mások véleményére, az számít igazán amit magadról gondolsz. Te is értékes ember vagy ne feledd mindennek megvan a maga szépsége!


üdv.

L19

2011. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenki így áll Hozzád, és még anyukáddal sem tudsz normálisan elbeszélgetni, akkor nem tudom, miért másokban keresed a hibát.

Az öngyilkossági kísérleteddel csak fel akarod hívni magadra a figyelmet. De ha túlélnéd, és senki nem lesz az ágyad mellett, amikor a kórházban felébredsz?


Szerintem előbb a fejedben tegyél rendet, és a hozzáállásodon változtass!


Volt egy csaj a suliban, aki nem volt kövér és sminkelte magát. Hát, ne tudd meg, így is milyen arca volt... Erről nem tehetsz, ha nem vagy szép. Régen engem is csúfoltak, pont emiatt /kicsit telt voltam és nem voltam szép. Ma már van egy másfél éves kislányom, egy 16 hetes pocaklakóm, egy szerető élettársam, szerető családom, barátaim, és saját magam építettem a karrierem, a környéken mindenki ismer, tv-kben, újságokban szerepelek.

És tudod mit? Most sem vagyok szép, és a mai napig nem sminkelem magam.

csak elfogadtam a testem olyannak, amilyen és BOLDOG vagyok!



Te is próbáld meg értékelni azt, amid van!

2011. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

mutatok egy videót...nézd meg szerintem nagyon elgondolkodtató! http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0

Fel a fejjel, és mások véleményével ne törődj! :)

2011. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jujj nagyon szépen köszönöm nektek.El sem hiszitek hogy mennyit segítettetek.Főleg Te kedves utolsó:)
2011. febr. 26. 13:53
 6/6 anonim válasza:

Ne foglalkozz azokkal, akik azt mondják neked, hogy ronda!

Mond azt, hogy : És én a helyedben zacskót húznék...jah várj mégse, mert lerohadna a fejeden... :)

2011. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!