Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire megszületik a babám...

Mire megszületik a babám teljesen meghülyülök? 33 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Ahogy közeledik a szülésnapja,egyre jobban parázok mindentől.Mindent jól fogok e csinálni,hogyan jövünk ki anyagilag,hogy mindene meglegyen a picinek,hogyan fogom ezt a nagy felelősséget elviselni stb...Úgy érzem,kezd elmenni a józan eszem,képes vagyok késő éjszaka ébren forgolódva ezeken gondolkozni,vagy hajnalban,és annyira félek mindentől,hogy nem tudok aludni.Olvastam a szülés előtti depresszióról,ez lehet az?
2010. szept. 7. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ez lenne a szules elotti depresszio, akkor minden elso babas kismami depresszios lenne, ezek teljesen normalis felelmek, hiszen nem tudsz beleszolni a dolgok lefolyasaba, nem tudod iranyitani az ismeretlent
2010. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen !első jelek a depresszióra .nyugi ne stresszelj ne ezen járjon az agyad hogy késöbb mi lessz nyugi jó anya leszel ,de ha igy folytatod szülés után a diliházba kötsz ki ezt akarod?hogy a ne tudd ellátni agyermeked ?ezen gondolkodj el hidd el minden szép és jó lessz az anyagiak majd megoldódnak az ellátását meg fogod tudni oldani mert senki nem tanulta meg az anyja hasában hidd el minden ösztönösen jön nem kell félni mindent jol fogsz csinálni ,boldog babavárást kivánok nekd!!!és no para!!!két hónapos kis manó anyukája:)
2010. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok!Biztosan az is közrejátszik ebben,hogy nincs senki a környezetemben akivel tudnék ezekről a dolgokról beszélgetni,anyukám nem él már,anyósomat nem nagyon érdekli,csak magamban rágódom egyfolytában.
2010. szept. 7. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy ezen aggódsz. Aztán majd mindegy megy szépen magától (vagy segítséggel).

Ez még nem depresszió, nyugi :)

2010. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem,ezt én sem nevezném depressziónak...ez egy normális dolg,amit a hormonok és az agyad generál,egy olyan feladatra amire igazából nem tudsz előre felkészülni,begyakorolni,stb...valakit azért keress akinek felteheted a kérdéseidet,olvass könyveket,nézelődj a neten...itt is kérdezősködhetsz.
2010. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg könyvet elolvastam már,vannak pillanatok,mikor teljesen jól vagyok,aztán megint jön a visszaesés.Persze próbálom elterelni a gondolataimat,mert a babának sem jó ez a negatív hozzáállás.
2010. szept. 8. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sokszor eszembe jutnak hasonló gondolatok, én is sokat idegeskedem ezek miatt a dolgok miatt.

Én sem nagyon tudom senkivel megbeszélni, pedig itt a férjem, de nem tudom tőle megkérdezni a dolgokat, mert tudom, hogy neki is hasonló gondolatok járnak a fejében...

Én remélem mindenben a legjobb tudásom, illetve ösztönök alapján nevelem majd a csöppséget. Remélem minden rendben lesz veled is, és boldog anyukája leszel annak a csodának ami most még csak a pocakodból jelzi, hogy Te vagy a legjobb anyuka... Hisz téged választott.

Sok boldogságot, erőt, kitartást!!!

2010. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolsó!Még a könnyem is kicsordult a biztatástól.Ma éppen ilyen sírós napom volt,megkérdeztem a páromtól,hogy most mondd meg így néz ki egy boldog kismama?Pedig mikor "normális"vagyok,akkor az önbizalmam is visszatér,és úgy érzem,hogy minden simán fog menni...
2010. szept. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!