Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok. A...

17 hetes kismama vagyok. A párom 2 hete elhagyott, de nem tudja miért. Azóta is mindennap találkozunk és szinte együtt is vagyunk, de mások előtt nem. Azt mondja ha a pici megszületik akkor ujra teljesen egy pár leszünk. Most miért nem?

Figyelt kérdés
Ő mióta külön vagyunk vett egy házat ami kb addigra lesz kész mire én szülök,és azt mondja hogy mindenképp velünk akar akkor lenni,de akkor most miért nem?Már teljeen ki vagyok és nem tudom igy is vele legyek e vagy szakitsak inkább vele.Ha szakitok azt mondta hogy tudja hogy ugysem végleg.De ő most inkább elfogadná a szakitást minthogy mindenki előtt felvállalja hogy velünk van.Mit tegyek?
2009. máj. 21. 23:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
az szep!!! ugy elhajtanam fustolne a fra....ba!!! ha nem tud terhesen felvallani akkor mit varsz tole kesobb most kell hogy felvallajon!!!hmmm idiota az embered neharagudj
2009. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?Nős?Vagy szégyell?Mióta vagytok/voltatok együtt?Akarta a babát?Hány évesek vagytok?Nem értem...ha te magad sem tudod a választ(te,aki a párja voltál és elvileg ismerned kellene őt)idegenektől hiába várod a választ.Az alapján,amit leírtál,én nem hinnék neki és nem bíznék benne.Az életemet(és a babámét)nem rá alapoznám,az biztos.Lehet,h a hitegetéssel próbál lerázni,abban bízván,h egyszer megunod,és te lépsz.Az általad leírtakból én így gondolom.De lehet,h teljesen másról van szó...ezért mondom,h ismeretlenül ebben nem igazán lehet segíteni,vagy okos tanácsot adni.
2009. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szégyelli, hogy terhes vagy. Azt, hogy változik a tested, és szerintem féltékeny a saját gyerekére. Ne reménykedj abban, hogy ez változni fog. Biztos nincs valakije? Ha az eszedre hallgatsz, most szakítasz vele. Miféle ember az, aki nem vállal fel téged, hm? Menjen a búsba az ilyen. Légy erős és következetes: rúgd ki és ne fogadd vissza. Nem hiszem, hogy neked ez a megalázó helyzet annyira jó volna... Egy darabig nem lesz jó, és hiányozni fog, aztán egy idő után rájössz, hogy milyen jó, hogy megszabadultál tőle.
2009. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
tudod kinek kellene tovabb tudom konnyu mondani mert biztosan nem konnyu de magadat es a gyerekedet nezzed legalabb te mert o csak sajat magat nezi a ko...oggggg!! az ilyen nem ember hanem allat!
2009. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagyott, akkor valószínüleg nem is örül a babának. Nem akar veled lenni! Nem akar titeket. Vagy most és mindörökké, vagy soha. Ha nem vállal fel a párod, akkor hagyd a fenébe!
2009. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Másfél évig voltunk együtt és most jött csak ösze a baba pedig az elejétől nagyon akartunk,ő is!!!!Én 28 vagyok ő 23 de eddig semmi baj nem volt vele,értünk élt,(mert van egy fiam az előző kapcsolatomból)sehova nem ment nélkülünk mi voltunk az elsők neki,ezért nem értem őt.Azt mondja hogy szégyen lenne neki ha mindenki tudná hogy együtt vagyunk de mégis külön lakunk,mert ő most minden pénzét a házra költi hogy mire a pici megszületik kész legyen.Senkije nincs az biztos és a pocimat sem zégyenli ebben biztos vagyok,nagyon szeretem,de ugy érzem nem birom tovább igy a szülésig,hogy velem is van meg nem is.Csak sajnos az anyagiak is beleszólnak hogy jobb lenne vele.És azt mondja hogy ha megszülök indenképp jön értünk!!!Én vele szeretnék lenni,de ez a bizonytalanság borzasztó!
2009. máj. 21. 23:19
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted őszinte, akkor fogadd el, amit mond és tarts ki a szülésig. Az embernek annyi sok hülye mániája van. Lehet, hogy tényleg zavarja, hogy még nem tud felmutatni egy kész házat a leendő családjának. Mondjuk, leülhetsz vele megbeszélni, hogy ez neked fáj és elbizonytalanít. S ha szeret, akkor vegye tekintetbe ezt is, és inkább a te érzéseidre figyeljen, mint a környezet elvárásaira.
2009. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

De most akkor 1,5 eve ti titokban voltatok egyutt, vagy mi? Miert nem vallal fel benneteket masok elott? Nem ertem.

Azt akarja hogy neked a hazhoz semmi kozod ne legyen, azt akarja hogy te fuggjel tole, vagy mi???

Eddig hogyan ismerted meg, megbizhato?

Nem ertek semmit, nem tudok tanacsot adni.

De hogyan adjunk tanacsot neked ebbol a par mondatbol amit ide leirtal.

Szerintem ne vesszel vele ossze, most oszinten mit csinalnal egyedul 2 kicsi gyerekkel???

De miert koltozott el toletek? Es hol vannak most a cuccai?

Hat azert kerdezd meg tole, hogy mit csinal?

Megijedt? Most kezdi el erezni, hogy jon a baba, es ez mar nem jatek hanem felelosseg?

2009. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A párod még nagyon fiatal, lehet h két tűz között van? Hogy állsz az édesanyjával? Szerintem kétfelé "játszik", nyomásra elhagyott, de nem akart, és most úgy van vele hogy majd lesz valami, ha megszületik a baba talán könnyebben elfogad mindenki mindenkit. Talán. Szerintem legyél türelmes, ne őröld magad, semmiképp ne hagyd el, ne maradj egyedül. Úgy érzem, az idő neked dolgozik.

Szerintem zsarolják. Nagyon fiatal még, ennél fogva befolyásolható, de ezt gondolom számításba vetted amikor 26 évesen összejöttél egy 21 éves kölyökkel. Még ha nagyon éretten gondolkozik is.

Türelem, türelem, türelem, erővel nem lehet pasit fogni!

2009. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mindenki maga dönti el, hogy hogy akar élni. Mint egy társ, vagy mint egy kapcarongy. Ha a párod ezt megteszi veled terhesen, akkor bármikor bármit megtesz majd veled. És mi ez a nagyképűség? Biztos benne, hogy úgysem hagyod el. Hát menjen a fenébe. És nehogy azt gondold, hogy könnyen beszélek:

10 hetes terhes vagyok. Mióta kiderült a párom lépten nyomon megaláz és állandóan csavarog. Olyan dolgokat tett és mondott, hogy hihetetlen. És persze ő is azt mondta, hogy csak csettintenie kell és én rögtön ugrok. Hát nem! Én nem fogok így leélni egy életet. Mindkettőnk párjának most mellettünk lenne a helye és semmi nem lehetne fontosabb, mint a születendő gyermek. Kényeztetniük kellene, nem pedig érzelmileg zsarolni és teljes bizonytalanságba tartani. Ha meg tudsz élni magad, akkor rugd ki, mert ilyen lesz az egész áleted. Ő majd fogja magát és eltünik, ha úgy tetszik neki és persze lesz magyarázat. De ez csak süket szöveg. Nem vagy tárgy, eszköz és ne hagyd hogy így bánjon veled. Erre nincs mentség! Ja még annyit rólam, hogy 29 vagyok és elvált, van egy gyermekem nekem is az előző házasságimból. Szóval ugyanaz a helyzetem, mint neked, csak pepitában. Ha gondolod írj emilt, legyünk erősek, tartsuk a lelket egymásban. Fel a fejjel!!!

2009. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!