Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok. A...

17 hetes kismama vagyok. A párom 2 hete elhagyott, de nem tudja miért. Azóta is mindennap találkozunk és szinte együtt is vagyunk, de mások előtt nem. Azt mondja ha a pici megszületik akkor ujra teljesen egy pár leszünk. Most miért nem?

Figyelt kérdés
Ő mióta külön vagyunk vett egy házat ami kb addigra lesz kész mire én szülök,és azt mondja hogy mindenképp velünk akar akkor lenni,de akkor most miért nem?Már teljeen ki vagyok és nem tudom igy is vele legyek e vagy szakitsak inkább vele.Ha szakitok azt mondta hogy tudja hogy ugysem végleg.De ő most inkább elfogadná a szakitást minthogy mindenki előtt felvállalja hogy velünk van.Mit tegyek?
2009. máj. 21. 23:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te írtál már korábban is, hogy mit csinálj, mert elhagy a párod terhesen.

Ott mindeki azt tanácsolta, hogy lépned kell: ne engedd, hogy megalázzon!

Idegenektől nem várhatsz más választ, különösen, hogy nem ismerjük a körülményeiteket!

De egy ilyen pasi valóban tuskó, aki sihederként úgy játszik az életeddel, ahogy csak akar, mert hagyod neki...

Én csak a 2 gyerekre hívnám fel a figyelmedet!!!Ők nem szenvedhetnek amiatt, hogy neked két rosszul végződő kapcsolatod is volt. Tudom, miről beszélek. Sajnos a szüleim válásakor az én anyám se foglalkozott velünk, csak kapart apánk után, megalázó módon. S kijelentette: neki Apa az első, mi csak utána....

Azóta magyarázkodhat emiatt, teljesen elhidegültünk tőle. Mi , akik nem tehettünk semmiről. Egy szerencse volt, hogy mi már nagy-, ill. fiatalkorúak vagyunk, nem pedig magatehetetlen pici gyerekek, akik egyik kapcsolatból a másikba sodródnak, mert a szülők önzők...

2009. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egy stabil kapcsolatban is nnyi minden más miatt lehet aggódni a terhesség alatt...

Nem irirgyellek!

2009. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma vitt orvoshoz és teljesen normálisan viselkedett velem,nem bunkó vagy ilyesmi csak ha együtt élnénk most akkor nem maradna pénz a házra.Albérletben laktunk de azt a házat el fogják adni rövidesen,én a fiammal anyukámhoz költöztem a párom az albérletben van,de ő oda tudna költözni egyedül a készülő házba,de gyerekkel nem lehetne amig nincs kész.Mert ha eladják az albérletes házat nem tudnánk még az új házba költözni,de ő igen mert a munkahelyén meg tudja oldani a tisztálkodást kaját meg én csinálok neki.Tehát mi anyunál most jobb helyen vagyunk mintha a bizonytalan albérletben lennénk ahonnan bármikor kirakhatnak.A picit nagxon várja mindnt megvesz nekem amit csak kérek,de ha az eszére hallgat akkor külön kell élnünk amig a ház elkészül,azt mondja ha a szívére hallgatna velünk lenne de akkor nem tudná megcsinálni a házat.Jobban halad ha egymaga csinálja mintha mi is vele vagyunk.De az orvosom is ő fizeti és mindig ő ad pénzt,nekem megszünt a munkahelyem és igy semmit nem kapok.Gyakorlatilag most is ő tart el minket,de mégsem megy el annyi pénze mintha együtt laknánk.És egy nagyon rendes ember,nem szórja a pénzt soha semmire ezért nem tudom mi tévő legyek.Lehet tényleg igy jobb most?És ha kidobom és mégis mindent értünk tett?Nem akar külön lenni tőlünk de anyagilag ez a legjobb megoldás hogy házunk legyen mire a pici megszületik.
2009. máj. 22. 11:54
 14/20 A kérdező kommentje:
nem titokban voltunk együtt másfél évig,csak most azt mondja hogy szégyellné a falu előtt hogy itt vagyok terhesen és külön vagyunk mert ő a házat csinálja.Pedig szerintem nem nézné le senki ha tudnák hogy értünk csinálja.Az anyja soha egy párját sem fogadta el,engem sem,főleg hogy meszire hoztam el a fiát,300km-ről.És esze ágában sincs viszamenni az anyja fele,de az anyja fizette a fele házat,lehet ez is benne van.Egy utálatos rosz indulatú nő az anyja.Még soha meg nem kérdezte hogy hogy vagyok pedig az első unokája lesz!Nem is akarja hogy valaki legyen a fiával.
2009. máj. 22. 12:00
 15/20 anonim ***** válasza:
Na szia,a 2.válaszoló vagyok.Látod,ezért írtam,h a kérdésekben leírtak alapján nem biztos,h az ember jó következtetéseket von le.Most azt írnám,h ne dobd ki.Miért is tennéd?Normális,gondoskodik rólatok,szeret,gürizik,megvesz mindent stb.Én azt mondom VÁRJ!Az idő nagy úr.Anyukádnál nagyon jó helyen vagytok(gondolom ha nem jönne össze a költözés maradhattok is)ezért felesleges idegeskedned.Próbáld nyugodtan,felszabadultan megélni a terhességedet,és bízni abban,h hamarosan megint együtt éltek majd.(A kérdésedben azt írtad,h inkább felvállalná a szakítást,mint azt,h együtt vagytok...de a kommentedből kiderült azért,mert most nem tudtok együtt élni.Így nagyon más a történet.)Szval türelem és nyugi.Ettől függetlenül te is próbáld meg felépíteni az életedet,mert ha ne adja isten mégsem maradtok egy pár,neked kell majd gondoskodni a gyerekekről,és erősnek kell maradnod!!!Minden jót NEKTEK!
2009. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az a válaszoló vagyok, aki korábban írta, hogy ugyanilyen helyzetben van. Azt hiszem, hogy Te, Ti még a "játék" elején vagytok! Úr isten! Mintha magamat látnám! Én is ugyanezt csináltam. Minden tettére , szavára volt magyarázat és a végén még magamat marcangoltam, hogy hogy lehetek én ilyen. Megmagyaráztam mindent magamnak, pedig éreztem, hogy valami nem kóser, de mégis annyira féltem, hogy hogy élem túl a hiányát, hogy inkább elhitettem magammal, hogy mindez normális ahogy élünk és ha valami rosszat tett azt értem tette, vagy én voltam a hibás érte. És persze utána mindig jött egy kis szép időszak, amikor elhitettem magammal, hogy ugye milyen jó minden.

Te tudod hogy döntesz. Ha nem rugod ki, számíts rá, hogy ilyen lesz az egész élet. Az hogy nem bunkó, az alap dolog, ettől nem kell elájulni. De neki nem az lenne a feladata, hogy ne legyen bunkó, hanem hogy a társa mellett legyen. Ha nem tudod elhagyni én azt is megértem, én sem tudtam elhagyni. Nekem egy terhesség kellett hozzá, hogy rájöjjek, hogy teljesen hülyének néz.

Akárhogy is lesz kívánom, hogy légy boldok és foglalkozz sokat a kisfiaddal.

2009. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azert akkor nem szo szerintem hagyott el benneteket, teged. Megy veled az orvoshoz, es veletek akar lenni, es eltart benneteket, fizet mindent, es penzt ad. Ezt te irtad. Igy mar mashogy fest a dolog.

Hazat epit nektek, ertetek.

Az is baj, hogy falu helyen laktok, es ott megy a pletyka, amit gondolom utal, es nem birja elviselni.

Szerintem ne hagyd ott, miert is hagynad? Most szunt meg a munkahelyed, 2 kisgyerekkel mit kezdenel egyedul???

Ertetek csinal, tesz mindent es nemcsak mondja, hanem igaz is, hiszen ad penzt most is es elvisz a dokihoz...stb.

Szoval nem hagyott el benneteket szerintem egyaltalan nem. Annyi, hogy kulon laktok.

Es aki ugy varja a kisbabajat hogy a ferje kulfoldon dolgozik, kamionozik es 4-6 hetente jon csak haza 2-3 napra? O sem mondja, hogy elhagyta a parja. Ok sem egyutt laknak. Ok is kulon elnek valamilyen szinten, nem?

2009. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
7:12-es vagyok: a kommentjeidet olvasva még mindig az a tanácsom h ne hagyd el, ne maradj egyedül 2 gyerekkel, pláne ha nem is olyan rossz a kettőtök viszonya. Fogd fel úgy h a különköltözés egy szükségmegoldás, várj türelemmel, a terhességeddel és a kisfiaddal foglalkozz, anyukádéknál nagyon jó helyen vagytok! Próbáljátok boldogságban eltölteni az együtt töltött időt, szemrehányásokkal és veszekedéssel csak eltávolodtok egymástól. De még mindig úgy érzem, h a párod nem őszinte, valami lehet a háttérben, ki fog derülni előbb-utóbb, ne gyötörd magad. De lehet h tényleg csak spórolásról van szó, a pasik néha nagyon hülyék, a tied meg még fiatal is, ki tudja mit miért csinál! Kitartás!
2009. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem: nem vállalja fel, hogy veletek van, inkább szakít? Az nem cikibb dolog? Valakit terhesen eldobni?

A másik: miért van albiban? Ha érezne valamit irántatok, odaköltözne hozzátok, s közben építhetné a házát. A rezsiköltség helyett meg beleadhatna az anyukád költségeibe.

Na, mindegy. A te dolgod, de elég kusza egy sztori

2009. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ.Nem hiszem hogy én képzelném azt hogy ilyen rendes,mert tovább látok az orromnál és nem vagyok elhűlve tőle,de tény hogy nagyon szeretem hisz ha nem igy lenne akkor nem vállaltam volna tőle babát!!
2009. máj. 23. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!