Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrjít a párom a horkolásásv...

Megőrjít a párom a horkolásásval! Kismama vagyok, kell a pihenés. Mi lesz, ha megszületik a baba? Csak egy szobánk van. Néha úgy érzem megőrülök. Javaslatokat szeretnék. Pihenés nélkül ingerült leszek.

Figyelt kérdés
Mindig nagyon sajnál, és ígéri, hogy kipróbálja a tapaszt, de ez eddig csak ígéret maradt...
2009. aug. 15. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Édesapám is nagyon horkol.Ők nevelő szülők és nemrég ideiglenesen elhelyeztek náluk egy 5napos babát(ennek már 14 hónapja,csak az anya nemtörődömsége miatt nem sikerült még örökbe adni)a gyerek úgy tud csak igazán jól aludni,ha hallga apa horkolását.

A tapasszal meg annyit,hogy menj el egy patikába,és vedd meg,majd este add a kezébe.Így nem lesz más választása.

Lehet beszélni orrsövény műtétről is,de nem hiszem,hogy érdemes ennek kitenni.A férjemnek 21 évesen megcsinálták,most 30 és ugyanúgy horkol.1-2 évig jobb volt,de 25-26 lehetett,amikor újra elkezdett horkolni.Viszont egy nagyon kellemetlen műtét.

2009. aug. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Füldugó?

Vagy lefekvés előtt egy deci vörösbor? Én fogfájástól, ínygyulladástól szenvedtem és ez a pici alkohol is lelazított annyira, hogy el tudtam aludni gyógyszer nélkül.

2009. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak orrspreyk,amit te is megvehetsz.Tudom mit érzel.az én fe´rjem is borzasztóan horkol.Neki vettünk szájpadlásra való tapaszt,ami elolvad.Nem segített,még jobban horkolt töle.Mikor terhes voltam,füldugóval aludtam és még sokszor úgy is felébredtem.Miután a lányom megszületett,eggyikünk sem pihent rendesen`Igy külön szobában alszunk egyenlöre,hogy mindenki kialudja magát.Ebböl nem kell rosszra gondolni,minden ugyanúgy vna,mint elötte,csak külön alszunk.

Azt mondják okozhatja orrmandula is,esetleg polip.Orvossal kellene beszélni,mi lehet az ok.

A páromnál valószínü az elhízás,mert elötte nem horkolt eggya´ltalán,csak mióta meghízott.

2009. aug. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is a füldugó vált be eddig. Csak azt nem tudom, mi lesz akkor, ha megszületik a Manó, akkor nyílván nem használhatom. Bízom benne, hogy a férjem is éberebben fog aludni és akkor nem horkol talán. De már előre félek a kialvatlanságtól, mivel alapból minimum 10 órákat szeretek aludni. :)
2009. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megtaláltad a megoldást azóta, vagy javasoljak?
2010. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldás: fáradtabbnak lenni mint ő, és akkor nem zavar! :-)
2010. dec. 27. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!