Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot mert meghülyü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Adjatok tanácsot mert meghülyülök?

Figyelt kérdés

Evvel kapcsolatban már ez a harmadik kérdésem tegnap óta. De nem tudok nyugodni ....

Újra röviden tömören érthetően:

19/L vagyok 8hó szuper kapcsoltban, barátom 24.

Haverom 23 (ex, de csak alig 2hétig jártunk. ennek másfél éve) csak rá tudok gondolni már egy hete. Nem tudom kire vágyom jobban, nem tudom hogyan döntsek... Megőrülök!


Legnehezebb az h a barátom egy olyan ember akire vágytam miután megbántottak mág néhányszor.


2011. júl. 5. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Melyik a jobb pasi, melyikkel milyen a sex???

Mit szeretsz a belesejükben és mit nem???

Az ex-el miért lett vége?? Van barátnője??

Kivel vagy boldogab...Melyikkel érzed jól magad???

Írj negatív, pozitív dolgokat.

2011. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mindkettő aranyos.

a szex jobb a monstanival, de hát vele szexelek 8hónapja, exemmel volt 2-3 alkalom, és az se volt rossz

Nem tudom mért lett vége... ő se tudja...

a mostanival minden ok, az exel annyi baj van h "nehéz betörni"...

2011. júl. 5. 14:32
 3/18 A kérdező kommentje:
jah, a mostanival boldogabb voltam mint eddig bárkivel, de akkor meg nem értem mért gondolok az exemre
2011. júl. 5. 14:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért gondolsz rá, mert magad sem tudod, hogy miért lett vége. Nem? Ez most biztos?
2011. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
mert ba sz hatné kod van, elő jött a qurva hajlamod
2011. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Eddig se tudtam miért lett vége, nem is érdekelt. Csak haverok voltunk. Aztán most nem tudom mi történt ....


Utolsó : Ha ba**hatnékom lenne, ott a barátom. Nincsenek k**va hajmalaim. Egyébbként is mint személyre gondolok rá, nem mint "ágytársra"

2011. júl. 5. 14:47
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a mostani pasiddal. Innentől kezdve azt csinálst, amit szeretnél. Felnőtt nő vagy. Haverod elérhetetlen, hogy haverod maradjon???
2011. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát ha továbbra is így gondolok rá, nem lehet a haverom. Tud arról h mit érzek, elszóltam magam, és jött nekem evvel a zenével : http://www.youtube.com/watch?v=ddcG7o2n0Ug

Annál a résznél "ott vár az a lány" rámnézet és meglökött a vállával. Nehéz okosnak lenni... Köszi mindenkinek a hozzászólást.

2011. júl. 5. 14:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az exed sokkal jobban el volt eresztve anyagilag.
2011. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze a pénzhez.
2011. júl. 5. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!