Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot mert meghülyü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Adjatok tanácsot mert meghülyülök?

Figyelt kérdés

Evvel kapcsolatban már ez a harmadik kérdésem tegnap óta. De nem tudok nyugodni ....

Újra röviden tömören érthetően:

19/L vagyok 8hó szuper kapcsoltban, barátom 24.

Haverom 23 (ex, de csak alig 2hétig jártunk. ennek másfél éve) csak rá tudok gondolni már egy hete. Nem tudom kire vágyom jobban, nem tudom hogyan döntsek... Megőrülök!


Legnehezebb az h a barátom egy olyan ember akire vágytam miután megbántottak mág néhányszor.


2011. júl. 5. 14:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor valamit nagyon tudhat,ha 2 hétig jártatok mindössze,ráadásul ennek másfél éve..


Biztos nem láttad őt a közelmúltban egy sportkocsiban? :D

8 hónapja vagy egy "szuper kapcsolatban",és nem tudod hogyan dönts? Ez önmagában egy marhaság,már bocs.

És akkor még arról nem is beszéltem,hogy az exednek (másfél év után) már lehet hogy 2 gyereke is van!:)

2011. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
miért nem nyomjátok 3masban?
2011. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Exemmel tartom a kapcsolatot. minden héten találkozunk, néha együtt bulizunk. nincs gyereke. hülyeségnek hülyeség, de most hogy ne gondoljak rá ha rá gondolok ???
2011. júl. 5. 15:11
 14/18 A kérdező kommentje:
Neeeem du**ról van szóó !!!
2011. júl. 5. 15:12
 15/18 anonim ***** válasza:

2 hétig jártatok ugye?

2 hét allatt semmi feszültség,vita,konfliktus nem alakul ki egy párkapcsolatban,ilyenkor még minden rózsaszín,csak a másik létezik,stb...

Ami számomra nagyon furcsa,hogy nem tudod (vagy csak nem írod ide)hogy miért mentetek szét,és vajon miért szingli még mindig egy ilyen álompasi??

2011. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Neki se volt senkije, nekem se. össze jöttünk és azt mondtam nekem jobb egyedül. (Hozzá teszem előtte volt egy nagy csalódásom, amin akkor még nem estem túl) Talán ezért mondtam h maradjunk barátok. Volt már neki barátnője azóta, de most nincs már jó idelye.


Teszem hozzá nincs sport kocsija.

2011. júl. 5. 15:23
 17/18 anonim ***** válasza:

Sokat rizsázhatnánk még ezen itt...


Te úgyis nála fogsz kikötni előbb utóbb.

Ismerem a tipusodat,mert az én exbarátnőm is pont ilyen volt...

2011. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A zene viszont jó.
2011. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!