Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghülyülök a fűtől?

Meghülyülök a fűtől?

Figyelt kérdés
Mostanába eléggé rákattantam a fűre. Ha van akkor minden este eltolok egy fél szálat. Akkor feldobódok, de másnapra tiszta depresszió leszek, hülye gondolatokkal tele.
2010. máj. 20. 10:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A fűvel ez az egyetlen baj. Van akinek semmi gondja tőle, mások utána jópár napig depressziósok. Párom is ezek közé tartozik, de nehezebb helyzetben vagyok mert ő nem ismeri be hogy a fűtől van :)

Én azt tanácsolom csökkentsd a dolgot. Fizikai függőséget nem okoz, de pszichikait, akárki akármit mondd, igen! Látom, hiszen párom mindig is olyan volt aki soha nem fogadott volna el tőlem pénzt, most meg valamelyik nap kért, hogy vegyenek egy felet... Az a baj hogy amíg be vagy tépve jól érzed magad másnap meg rájössz hogy nagyon nem az a természetes állapot, és a természetes valójában egy kalap sz*r. Ezért érzed magad rosszul utána. Változtass a felfogásodon, és ne minden nap tépj mert ha egyszer vmi okból abba akarod hagyni elveszted a személyiséged (ezt is láttam sajnos, csak nem a páromon)

Próbálj úgy viszonyulni hozzá, hogy ez egy buli, hétvégéken spanokkal lehet, de ne a mindennapos része legyen.

-és most jön a sok lepontozás amiért nem azt mondtam h többet ne is szívj soha :D De számodra most ez a hasznosabb válasz, nem az hogy a drogot rossz dolog, érteem? :D

2010. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A tehenek már csak ilyenek...
2010. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Dobd ki a kukába,minek szívod, ha rosszul vagy tőle, egészségre betegséget ne használj!
2010. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Azért szívom, mert alapjáraton fű nélkül sem vagyok jól, és jól esik, hogy addig sem gondolok a bajaimra amíg a hatása alatt állok. Csak a másnap lesz nagyon rossz.
2010. máj. 20. 10:33
 5/26 anonim válasza:
Semmi bajod nem lesz, ha ésszel szívod. Minden este szívni már nem ésszel szívás. Vegyük pl az alkoholt. Hétvégente megiszol egy pohár bort, az egészséges. Minden nap részeg vagy, az már nem. Tanulj meg ésszel szívni!
2010. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A varázsszó a mértéktartás! Minden este, az tényleg túlzás.
2010. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Hmmm... Szerintem itt mindenkinek vannak problémái.

Bár xanax-ot zabálni semmivel nem jobb mint a fű.

(én meg ezt szoktam enni) De a problémák attól ott vannak, hogy az agyat elnyomjuk, csak utána még rosszabb. :(

2010. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy ne szívd, használd nyugodtan, csak mértékkel. Arra még nem gondoltál, hogy a problémáidat, gondjaidat meg kéne oldani és nem takargatni a fűvel?
2010. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
de, az lenne a jó ha megoldanám a bajokat, mert így mégszarabb minden
2010. máj. 20. 11:14
 10/26 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm is füvezett. Most skizofrén
2010. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!